CAMPANYA EN ACCIÓ
Escoles de més de 20 països d’arreu del món estan treballant juntes per construir una comunitat d’un milió de nens i nenes amb una gran missió: salvar els seus avis i àvies.
TAULA DE CLASSIFICACIÓ
Pot el teu fill o filla i la seva escola ser entre els primers herois RÀPID del món?
MÉS INFORMACIÓ
RÈCORD MUNDIAL
Ens vols ajudar a establir un Rècord Guinness Mundial?
MÉS INFORMACIÓ
PÀGINA DE LA COMUNITAT
Deixa’t inspirar per persones normals que marquen una diferència extraordinària en la vida d’altres persones.
MÉS INFORMACIÓ
LLIBRES ELECTRÒNICS
En aquest lloc web trobaràs cinc llibres electrònics interactius que ajudaran els infants en el seu viatge d’aprenentatge dels herois RÀPID.
MÉS INFORMACIÓ
TAULA DE CLASSIFICACIÓ
La nostra taula de classificació mostra totes les escoles impressionants que participen en la campanya.
Els infants poden ajudar la seva classe i la seva escola a pujar en la taula de classificació a mesura que guanyin punts per “ensenyar” als seus pares a l’apartat Campament base, completin els llibres electrònics i superin el seu propi rècord en els jocs en línia. Els punts individuals de cada nen o nena s’acumulen amb els de la seva classe i la seva escola, així que, mans a l’obra!
FILTRE:
Núm.ESCOLAPAÍSPOBLACIÓPUNTS
1
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 469642
2
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 134952
3
Brackenfell Primary Cape Town 89781
4
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 70812
5
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 55252
6
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 52606
7
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 50019
8
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
9
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
10
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 41800
11
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 41000
12
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 40200
13
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 40200
14
Escola Básica do Miratejo Seixal 40000
15
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 40000
16
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
17
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
18
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38440
19
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 37950
20
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
21
Przedszkole nr 215 Warszawa 36302
22
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 35600
23
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
24
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
25
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
26
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 35000
27
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
28
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
29
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
30
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
31
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 32652
32
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32330
33
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31626
34
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 31382
35
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
36
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 30500
37
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
38
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
39
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30100
40
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
41
Základná škola Trebišov 30000
42
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
43
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30000
44
Materská škola Zohor Zohor 30000
45
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 30000
46
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30000
47
Materská škola Žehra 10 30000
48
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
49
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
50
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 30000
51
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
52
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
53
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
54
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
55
Zssmš Margecany Margecany 30000
56
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
57
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
58
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
59
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
60
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
61
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
62
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
63
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
64
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
65
SP Wydminy Wydminy 30000
66
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
67
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
68
Colégio João Paulo II Braga 30000
69
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
70
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 30000
71
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
72
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
73
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
74
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
75
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
76
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
77
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
78
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 30000
79
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
80
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
81
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
82
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
83
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
84
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
85
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
86
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
87
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 30000
88
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
89
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
90
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 30000
91
Орелецька гімназія Село Орелець 30000
92
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
93
ТЕСТ за училище София 30000
94
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30000
95
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
96
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30000
97
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
98
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
99
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
100
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
101
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 30000
102
EB de Pombal Pombal 30000
103
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
104
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
105
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
106
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
107
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
108
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
109
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
110
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
111
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
112
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
113
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
114
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
115
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
116
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
117
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
118
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
119
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
120
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
121
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
122
Escola Joventut Callús 30000
123
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
124
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
125
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
126
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
127
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
128
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
129
Bellville Primary School Bellville 30000
130
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
131
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
132
Сарненська гімназія №3 Сарни 30000
133
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
134
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
135
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
136
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
137
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
138
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 30000
139
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
140
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
141
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
142
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
143
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
144
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 30000
145
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 30000
146
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
147
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
148
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
149
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
150
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
151
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
152
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
153
УВК ШГ38 Бишкек 30000
154
СОШ 47 Бишкек 30000
155
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 30000
156
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
157
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
158
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
159
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 30000
160
СОШ 77 Город Бишкек 30000
161
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
162
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 30000
163
СОШ 54 Bishkek. 30000
164
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
165
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
166
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
167
Гимназия 2 Каракол 30000
168
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
169
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
170
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
171
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
172
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
173
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
174
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
175
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30000
176
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 30000
177
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
178
Addo Primary School Addo 30000
179
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
180
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
181
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
182
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
183
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
184
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
185
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 30000
186
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
187
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
188
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
189
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
190
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
191
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
192
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
193
Highbury Primary Cape Town 30000
194
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
195
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
196
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
197
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 30000
198
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
199
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
200
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
201
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
202
Santa Creu Anglesola 30000
203
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
204
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
205
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
206
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
207
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
208
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 30000
209
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
210
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
211
Школа UMKA School Алматы 30000
212
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
213
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 30000
214
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
215
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 30000
216
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
217
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
218
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 30000
219
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
220
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
221
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
222
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
223
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
224
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
225
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
226
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
227
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
228
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
229
Henkel škôlka Bratislava 29561
230
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 26909
231
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 25875
232
Nesskóli Neskaupstaður 25800
233
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
234
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
235
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
236
Hlíðarskóli Akureyri 25200
237
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
238
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
239
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
240
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
241
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
242
Kingsway Park Public School 25000
243
Algonquin Avenue Public School 25000
244
Woodcrest Public School 25000
245
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
246
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
247
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
248
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
249
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
250
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
251
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
252
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
253
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
254
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 25000
255
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
256
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 25000
257
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
258
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
259
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
260
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
261
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
262
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
263
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
264
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
265
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
266
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
267
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
268
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
269
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
270
Duhova škôlka Bratislava 25000
271
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
272
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
273
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
274
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
275
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
276
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
277
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25000
278
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
279
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
280
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
281
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
282
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25000
283
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
284
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
285
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
286
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
287
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
288
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
289
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
290
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
291
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
292
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
293
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
294
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
295
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
296
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
297
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 25000
298
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
299
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
300
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
301
ZŠ Obyce Obyce 25000
302
"Saulė" Joniškis 25000
303
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 25000
304
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
305
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
306
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
307
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
308
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
309
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
310
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
311
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
312
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
313
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
314
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
315
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
316
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
317
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
318
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
319
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
320
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
321
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
322
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
323
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
324
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
325
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
326
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
327
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
328
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
329
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
330
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
331
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
332
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
333
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
334
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
335
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
336
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
337
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
338
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
339
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
340
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
341
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
342
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
343
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
344
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
345
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
346
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
347
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
348
Midgard School Kyiv 25000
349
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
350
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
351
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
352
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
353
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
354
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 25000
355
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
356
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
357
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
358
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
359
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
360
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
361
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
362
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
363
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
364
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
365
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
366
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
367
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
368
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
369
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 25000
370
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
371
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
372
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
373
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
374
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
375
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
376
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
377
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
378
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
379
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
380
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
381
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
382
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
383
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
384
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
385
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
386
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
387
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
388
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
389
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
390
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
391
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
392
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
393
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
394
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 25000
395
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
396
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
397
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
398
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
399
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
400
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
401
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
402
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
403
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
404
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
405
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
406
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
407
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
408
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
409
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
410
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
411
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
412
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
413
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
414
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
415
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
416
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
417
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
418
Заставнівська гімназія Заставна 25000
419
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
420
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
421
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
422
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
423
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
424
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
425
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
426
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
427
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
428
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
429
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
430
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
431
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
432
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
433
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
434
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
435
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 25000
436
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
437
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
438
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
439
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 25000
440
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
441
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
442
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
443
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
444
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
445
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
446
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
447
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
448
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
449
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
450
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
451
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
452
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
453
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
454
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
455
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
456
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 25000
457
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
458
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
459
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
460
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
461
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
462
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
463
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
464
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
465
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 25000
466
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
467
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
468
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
469
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
470
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
471
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
472
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
473
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
474
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25000
475
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
476
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
477
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
478
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
479
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
480
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
481
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
482
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
483
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
484
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
485
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
486
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
487
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
488
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
489
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 25000
490
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
491
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
492
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
493
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
494
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
495
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
496
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
497
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
498
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
499
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
500
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
501
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
502
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
503
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 25000
504
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
505
Colegio Almedina Córdoba 25000
506
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
507
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
508
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
509
CEIP Alba Plata Cáceres 25000
510
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
511
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
512
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
513
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
514
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
515
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
516
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
517
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
518
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
519
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
520
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
521
C.D Santa María Micaela Granada 25000
522
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
523
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
524
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
525
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
526
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
527
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
528
CEIP Puente Real Badajoz 25000
529
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
530
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
531
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
532
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
533
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
534
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
535
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
536
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
537
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
538
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
539
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
540
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
541
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 25000
542
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
543
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
544
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
545
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
546
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
547
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
548
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
549
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
550
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
551
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
552
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
553
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
554
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
555
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
556
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
557
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
558
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
559
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
560
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
561
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
562
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
563
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
564
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
565
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
566
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
567
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
568
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
569
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
570
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
571
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
572
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
573
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
574
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
575
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
576
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
577
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
578
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
579
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
580
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
581
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
582
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
583
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
584
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
585
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
586
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
587
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
588
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
589
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
590
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
591
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
592
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
593
Одеський НВК 13 Одеса 25000
594
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
595
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
596
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25000
597
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
598
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
599
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
600
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
601
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
602
Гірський НВК с. Гірське 25000
603
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
604
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
605
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
606
ЗОШ№3 Рівне 25000
607
Materská škola Štrba Štrba 25000
608
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
609
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
610
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
611
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
612
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
613
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
614
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
615
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
616
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
617
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
618
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
619
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
620
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
621
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
622
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
623
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
624
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25000
625
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
626
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
627
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
628
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
629
Березинський НВК пгт Березине 25000
630
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
631
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
632
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
633
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
634
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
635
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
636
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
637
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
638
EB Mamodeiro Aveiro 25000
639
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
640
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
641
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
642
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
643
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
644
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
645
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
646
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
647
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
648
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
649
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
650
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
651
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
652
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
653
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
654
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 25000
655
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
656
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
657
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
658
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 25000
659
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
660
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
661
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
662
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
663
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
664
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
665
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
666
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
667
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 25000
668
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
669
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
670
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
671
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
672
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
673
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
674
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
675
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
676
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
677
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
678
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
679
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
680
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
681
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
682
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
683
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
684
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
685
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
686
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
687
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
688
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
689
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
690
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
691
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
692
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
693
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
694
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
695
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
696
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
697
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
698
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
699
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
700
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
701
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
702
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
703
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
704
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 25000
705
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
706
Swartberg Primary Caledon 25000
707
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
708
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
709
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
710
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
711
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
712
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
713
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
714
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
715
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
716
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
717
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
718
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
719
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
720
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
721
EB Cruz de Argola Guimarães 25000
722
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 25000
723
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
724
Fellaskóli Reykjavík 25000
725
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
726
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
727
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
728
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
729
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
730
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
731
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
732
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
733
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
734
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
735
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
736
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
737
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
738
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
739
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
740
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
741
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
742
Средняя школа 21 Бишкек 25000
743
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
744
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
745
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
746
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
747
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
748
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
749
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
750
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
751
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
752
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
753
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
754
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
755
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
756
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
757
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
758
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
759
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
760
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
761
СОШ 21 Бишкек 25000
762
ЧОУ Образователни технологии София 25000
763
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
764
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
765
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
766
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
767
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
768
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
769
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
770
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
771
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
772
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
773
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
774
ДГ Снежанка Ловеч 25000
775
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
776
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
777
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
778
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
779
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
780
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
781
Materská škola Kúty Kuty 25000
782
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
783
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
784
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
785
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
786
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
787
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 25000
788
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25000
789
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
790
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
791
ZŠ s MŠ Častá Častá 25000
792
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
793
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
794
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
795
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
796
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25000
797
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
798
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
799
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 25000
800
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
801
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
802
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
803
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
804
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
805
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
806
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
807
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
808
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
809
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
810
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
811
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
812
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
813
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
814
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
815
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
816
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
817
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
818
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
819
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
820
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
821
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
822
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
823
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
824
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
825
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
826
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
827
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
828
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
829
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
830
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
831
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
832
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
833
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
834
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
835
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
836
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
837
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
838
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
839
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
840
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
841
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
842
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
843
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
844
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
845
Academy Private School Cape Town 25000
846
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
847
Van Reede Primary 8 High street 25000
848
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 25000
849
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
850
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
851
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 25000
852
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
853
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
854
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
855
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
856
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
857
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
858
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
859
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
860
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
861
CEIP Abdera Adra 25000
862
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
863
EB 1 Arganil Arganil 25000
864
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
865
Academia Primary School Eersterivier 25000
866
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
867
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
868
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
869
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
870
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
871
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
872
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
873
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
874
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
875
Escola E.B1 de Alvor Portimão 25000
876
Colégio do Rio Portimão 25000
877
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
878
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
879
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
880
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
881
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
882
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
883
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
884
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
885
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
886
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
887
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
888
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
889
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
890
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
891
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
892
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
893
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
894
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
895
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
896
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
897
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
898
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
899
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
900
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
901
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
902
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
903
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
904
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 25000
905
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
906
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
907
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
908
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
909
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
910
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
911
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
912
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
913
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
914
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
915
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
916
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
917
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
918
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
919
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
920
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
921
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
922
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
923
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
924
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
925
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
926
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
927
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
928
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
929
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 25000
930
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
931
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
932
Alessia Primary Ingelheim 25000
933
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 21200
934
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
935
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
936
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
937
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 20400
938
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20400
939
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20400
940
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
941
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
942
EB 1 Mãe Soberana Loulé 20000
943
Przedszkole Nr 2 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Żychlinie Żychlin 20000
944
Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 20000
945
Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 1 Garwolin 20000
946
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 AMZACEA AMZACEA 20000
947
Leikskólinn Krakkakot Álftarnes 20000
948
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 20000
949
Gradinița cu Program Prelungit “ Piticii Isteți” Zalău, Sălaj Zalău 20000
950
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 20000
951
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 20000
952
Escola La Mercè Tortosa 20000
953
Grădinița cu P.P Nr. 1 Motru Motru 20000
954
Escola Básica Ria Formosa Faro 20000
955
Súðavíkurskóli Súðavík 20000
956
SJKC KAMPAR GIRLS KAMPAR 20000
957
EMEF Santa Maria Bauru 20000
958
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 20000
959
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 20000
960
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
961
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 20000
962
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
963
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
964
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
965
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
966
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
967
64 школа Ташкент 20000
968
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
969
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
970
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
971
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
972
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
973
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
974
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
975
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
976
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
977
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
978
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
979
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
980
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
981
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
982
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
983
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
984
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
985
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
986
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
987
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
988
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
989
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
990
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
991
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
992
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
993
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
994
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
995
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
996
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
997
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
998
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
999
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1000
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 20000
1001
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1002
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 20000
1003
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1004
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1005
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1006
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1007
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1008
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1009
Nume Scoala Test TestO 20000
1010
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1011
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1012
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1013
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1014
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1015
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1016
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1017
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1018
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1019
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1020
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1021
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1022
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1023
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1024
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1025
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1026
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 20000
1027
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1028
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1029
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1030
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1031
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1032
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1033
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1034
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1035
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1036
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1037
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1038
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1039
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1040
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1041
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1042
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1043
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1044
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1045
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1046
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1047
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1048
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1049
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1050
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1051
Kerhólsskóli Borg 20000
1052
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1053
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1054
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1055
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1056
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1057
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1058
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1059
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1060
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1061
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1062
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1063
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1064
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1065
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 20000
1066
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1067
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1068
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1069
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1070
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1071
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1072
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1073
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 20000
1074
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20000
1075
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1076
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1077
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 20000
1078
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1079
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1080
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1081
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1082
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1083
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1084
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1085
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1086
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1087
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1088
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1089
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1090
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1091
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1092
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1093
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1094
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1095
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1096
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1097
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1098
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20000
1099
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1100
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1101
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1102
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1103
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1104
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1105
Goose primary Mariehamn 20000
1106
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1107
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 20000
1108
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1109
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1110
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1111
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 20000
1112
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1113
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1114
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1115
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1116
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1117
test test 20000
1118
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1119
26.СУ "Йордан Йовков" София 20000
1120
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1121
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1122
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1123
EB Liberdade Montijo 20000
1124
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1125
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1126
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1127
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1128
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1129
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1130
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1131
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1132
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 20000
1133
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1134
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1135
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 20000
1136
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1137
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1138
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1139
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 20000
1140
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1141
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1142
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1143
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1144
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1145
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1146
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1147
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1148
Centrum voľného času Šaľa 20000
1149
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1150
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1151
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1152
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1153
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1154
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1155
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1156
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1157
Základná škola Detva 20000
1158
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1159
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1160
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1161
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1162
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1163
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1164
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 20000
1165
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1166
Základná škola Modra 20000
1167
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1168
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1169
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1170
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1171
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1172
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1173
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1174
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 20000
1175
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1176
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1177
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1178
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1179
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20000
1180
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1181
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1182
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1183
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1184
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1185
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1186
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1187
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1188
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 20000
1189
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1190
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1191
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1192
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1193
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1194
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1195
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1196
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1197
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1198
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1199
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1200
Școala Gimnazială Nr. 156 București 20000
1201
Grădinița nr. 24 București 20000
1202
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1203
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1204
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1205
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1206
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1207
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1208
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1209
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1210
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1211
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1212
Základná škola Hubová 20000
1213
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1214
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1215
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1216
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1217
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1218
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1219
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1220
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1221
Materská škola Giraltovce 20000
1222
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1223
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1224
Materská škola Košice-Poľov 20000
1225
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1226
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1227
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1228
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1229
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1230
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1231
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1232
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1233
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1234
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1235
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1236
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1237
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1238
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1239
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1240
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1241
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1242
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1243
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1244
Grădinița Nr. 149 București 20000
1245
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1246
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1247
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1248
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1249
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1250
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1251
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1252
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1253
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1254
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1255
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1256
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1257
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1258
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1259
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1260
Vogaskóli Reykjavík 20000
1261
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1262
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1263
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1264
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1265
Súkromná spojená škola Košice 20000
1266
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1267
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1268
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 20000
1269
Základná škola Hubová Hubová 20000
1270
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 20000
1271
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1272
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1273
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1274
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1275
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1276
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1277
Bandymas Vilniaus 20000
1278
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1279
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1280
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1281
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1282
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1283
Ntra. Sra. de la Peña Añora 20000
1284
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1285
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1286
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1287
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1288
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1289
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1290
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1291
Przedszkole nr 176 Warszawa 20000
1292
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1293
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1294
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1295
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1296
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1297
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1298
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1299
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 20000
1300
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1301
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1302
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1303
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1304
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1305
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1306
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1307
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1308
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1309
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1310
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1311
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1312
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20000
1313
Materská škola Letanovce 20000
1314
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1315
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1316
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1317
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1318
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1319
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1320
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1321
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 20000
1322
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1323
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1324
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1325
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1326
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1327
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1328
Escola Poeta Foix Barcelona 20000
1329
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1330
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1331
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1332
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1333
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1334
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1335
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1336
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1337
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1338
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1339
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1340
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1341
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1342
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1343
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1344
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1345
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1346
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1347
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1348
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1349
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 20000
1350
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1351
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1352
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1353
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1354
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1355
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1356
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1357
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1358
школа №248 Tashkent 20000
1359
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1360
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1361
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1362
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1363
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1364
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1365
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1366
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1367
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1368
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1369
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1370
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1371
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1372
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1373
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1374
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1375
grape bajkalska 22 20000
1376
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1377
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1378
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1379
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1380
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1381
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1382
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1383
test test 20000
1384
test test 20000
1385
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1386
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1387
Lemland International School Lemland 20000
1388
Best School Grosswinternheim 20000
1389
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1390
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1391
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1392
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1393
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1394
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1395
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1396
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1397
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1398
test test 20000
1399
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1400
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1401
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1402
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1403
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1404
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1405
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1406
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1407
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1408
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1409
Test School Test 20000
1410
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1411
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1412
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1413
Materská škola Žehra 10 20000
1414
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1415
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1416
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1417
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1418
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1419
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1420
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1421
??????? Αθήνα 20000
1422
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1423
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1424
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1425
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1426
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1427
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1428
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1429
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1430
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1431
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1432
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1433
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1434
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1435
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1436
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1437
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1438
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1439
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1440
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1441
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1442
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1443
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1444
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1445
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1446
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1447
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1448
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1449
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1450
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1451
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1452
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1453
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1454
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1455
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1456
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1457
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20000
1458
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1459
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1460
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1461
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1462
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1463
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1464
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1465
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1466
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1467
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1468
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1469
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1470
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1471
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1472
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1473
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1474
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1475
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1476
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1477
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1478
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1479
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1480
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1481
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1482
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1483
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1484
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1485
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1486
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1487
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1488
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1489
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1490
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1491
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1492
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1493
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1494
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1495
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1496
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1497
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1498
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1499
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1500
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1501
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1502
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1503
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1504
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1505
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1506
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1507
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1508
La Salle San Rafael Madrid 20000
1509
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1510
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1511
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1512
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1513
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1514
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1515
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1516
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1517
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1518
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1519
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20000
1520
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1521
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1522
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1523
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1524
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1525
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1526
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1527
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1528
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1529
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1530
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1531
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1532
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20000
1533
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1534
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1535
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1536
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1537
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1538
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1539
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1540
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1541
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20000
1542
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1543
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1544
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1545
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1546
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1547
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1548
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1549
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1550
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1551
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1552
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1553
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1554
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1555
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1556
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1557
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1558
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1559
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1560
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1561
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1562
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1563
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1564
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1565
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1566
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1567
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1568
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1569
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1570
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1571
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1572
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1573
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1574
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1575
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1576
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1577
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1578
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1579
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1580
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1581
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1582
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1583
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1584
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1585
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1586
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1587
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1588
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1589
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1590
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1591
2020: Stone House Elliot 20000
1592
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1593
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1594
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1595
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1596
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1597
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1598
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1599
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1600
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1601
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1602
гімназія симоненка львів 20000
1603
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1604
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1605
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1606
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1607
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1608
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1609
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1610
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1611
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 20000
1612
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 20000
1613
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1614
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1615
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1616
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1617
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1618
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1619
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1620
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1621
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1622
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1623
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1624
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1625
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1626
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1627
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1628
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1629
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1630
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1631
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1632
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1633
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1634
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1635
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1636
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1637
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1638
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1639
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1640
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1641
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1642
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1643
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1644
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1645
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1646
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1647
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1648
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1649
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1650
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1651
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1652
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1653
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1654
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1655
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1656
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1657
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1658
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1659
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1660
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1661
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1662
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1663
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1664
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1665
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1666
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1667
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1668
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1669
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1670
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1671
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1672
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1673
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1674
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1675
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1676
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1677
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1678
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1679
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1680
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1681
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1682
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1683
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1684
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1685
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1686
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1687
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1688
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1689
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1690
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1691
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1692
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1693
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1694
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1695
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1696
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1697
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1698
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1699
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1700
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1701
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1702
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1703
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1704
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1705
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1706
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1707
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1708
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1709
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1710
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1711
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1712
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1713
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1714
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1715
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1716
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1717
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1718
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1719
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1720
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1721
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1722
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1723
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1724
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1725
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1726
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1727
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1728
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1729
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1730
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1731
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1732
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1733
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1734
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1735
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1736
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1737
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1738
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1739
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1740
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1741
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1742
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1743
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
1744
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1745
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1746
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1747
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1748
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1749
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1750
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1751
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1752
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1753
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1754
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1755
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1756
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1757
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1758
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1759
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1760
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1761
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1762
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1763
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1764
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1765
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1766
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1767
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1768
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1769
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1770
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1771
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1772
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1773
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1774
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1775
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1776
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1777
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1778
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1779
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1780
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1781
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
1782
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1783
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1784
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1785
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1786
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1787
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1788
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1789
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1790
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1791
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1792
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1793
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
1794
Materská škola Holčíkovce 20000
1795
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1796
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1797
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1798
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1799
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1800
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1801
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1802
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1803
Základná škola Košice 20000
1804
ЗОШ№3 Рівне 20000
1805
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
1806
ThinkGlobal Рівне 20000
1807
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1808
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1809
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
1810
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1811
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1812
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
1813
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1814
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1815
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1816
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1817
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1818
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1819
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1820
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1821
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1822
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1823
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1824
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1825
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1826
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1827
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1828
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1829
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1830
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1831
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1832
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1833
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1834
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1835
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1836
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1837
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1838
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1839
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1840
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
1841
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1842
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1843
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 20000
1844
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1845
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1846
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1847
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1848
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1849
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1850
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1851
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1852
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1853
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1854
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1855
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1856
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1857
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1858
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
1859
2020: Stone House Elliot 20000
1860
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1861
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
1862
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1863
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
1864
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1865
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1866
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1867
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1868
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1869
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1870
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
1871
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
1872
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1873
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1874
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1875
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
1876
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1877
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1878
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
1879
Základná škola Ilava 20000
1880
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1881
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1882
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
1883
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1884
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1885
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1886
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1887
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1888
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1889
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1890
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1891
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1892
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1893
Meriland Primary Mariehamn 20000
1894
Základná škola Bratislava 20000
1895
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 20000
1896
Коломийський ліцей 9 Коломия 20000
1897
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1898
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1899
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1900
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1901
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1902
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1903
Základná škola Blatné Blatné 20000
1904
Agrupamento de Escolas de Vila Nova da Barquinha Vila Nova da Barquinha 20000
1905
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1906
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1907
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 20000
1908
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1909
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 20000
1910
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 20000
1911
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1912
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1913
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1914
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1915
EB1/JI Brandoa Amadora 20000
1916
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1917
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1918
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 20000
1919
JI/EB Cobre Cascais 20000
1920
Fountainhead School Surat 20000
1921
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1922
Test Name Test Town 20000
1923
tmyschool test 20000
1924
smyschool test 20000
1925
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 20000
1926
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1927
SP Wydminy Grunwaldzka 94 20000
1928
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 20000
1929
dfg dsfg 20000
1930
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1931
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1932
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1933
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 20000
1934
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1935
DMD Ovi Debrecen 20000
1936
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 20000
1937
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 20000
1938
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 20000
1939
Escola L'Espígol Juncosa 20000
1940
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 20000
1941
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1942
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1943
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 20000
1944
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1945
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 20000
1946
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 20000
1947
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 20000
1948
45 Київ 20000
1949
Escola terra Nostra Olost 20000
1950
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 20000
1951
Escola Prova 2 Barcelona 20000
1952
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 20000
1953
Colégio SATC Criciúma-SC 20000
1954
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 20000
1955
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 20000
1956
Toronto Junior School Toronto 0
1957
Steyning Primary School Steyning 0
1958
Steyning Grammar Steyning 0
1959
Μικρός Μαέστρος ΚΔΑΠ Θεσσαλονίκη 0
1960
Δημοτικό Σχολείο Εράτυρας Εράτυρα 0
1961
Γέλα-Χαμογέλα Θεσσαλονίκη 0
1962
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΙΤΑΛΙΟΥ ΗΛΕΙΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 0
1963
Suceava, Liceul Tehnologoc,,Vasile Cocea Moldovita, jud.Suceava 0
1964
ZŠ Vilka Šuleka Školská 165 0
1965
Satu Mare, Școala Profesională ,,George Coșbuc Satu Mare 0
1966
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1967
ΚΔΑΠ morfosi Εύοσμος-Πολίχνη Θεσσαλονίκη 0
1968
Fox in the pine Θεσσαλονίκη 0
1969
Δημοτικό Σχολείο Κυνοπιαστών Κέρκυρα 0
1970
Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
1971
ZŠ Malokarpatské námestie 1 Bratislava 0
1972
ZŠ s MŠ Priechod Priechod č. 179, 976 11 p. Selce 0
1973
Základná škola pre 1.-4.ročník s materskou školou Pernek Pernek 285, 900 53 Pernek 0
1974
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΡΙΘΙΑΣ ΚΡΙΘΙΑ /ΛΑΓΓΚΑΔΑ 0
1975
Test Test 0
1976
Iasi, Gradinita cu Program Prelungit Nr 22 Iasi 0
1977
Základná škola s materskou školou Častkovce Častkovce 0
1978
CONSTANȚA, SC.GIMN. NR 28 DAN BARBILIAN Constanta 0
1979
Materská škola Jazernica Jazernica 84 0
1980
Tandarai, Scoala Gimnaziala Spiru Haret Tandarei 0
1981
Przedszkole nr 301 "Zaczarowany Świat" Warszawa 0
1982
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku Ełk 0
1983
PSP im. Świętego Jana Pawła II Mirów Stary 0
1984
Publiczne Przedszkole "Akademia Elfów" Kraków 0
1985
Przedszkole Publiczne w Szczyrku Szczyrk 0
1986
Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
1987
Przedszkole Niepublicznr Wesole Boberki Żagań 0
1988
MŠ - Óvoda Fiľakovo 0
1989
Przedszkole Lalibam Warszawa 0
1990
Základná škola Park Angelinum 8 Park Angelinum 8, Košice 0
1991
Seaview Secondary Lemland 0
1992
3ο Δ. Σ. Μύρινας Μύρινα Λέσβου 0
1993
Niepubliczny Punkt Przedszkolny Mądry Miś Połczyno 0
1994
Harman, Scoala Gimnaziala Hărman 0
1995
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Karnowskiego w Chojnicach Chojnice 0
1996
test test 0
1997
Przedszkole Nr 334 im. Jasia i Małgosi Warszawa 0
1998
Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
1999
Przedszkole Miejskie w Mroczy Mrocza 0
2000
Лопатівський НВК с. Лопатів 0
2001
Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
2002
LISA, ȘCOALA GIMNAZIALĂ LISA 0
2003
КЗ "Красноріченський ліцей" смт.Красноріченське 0
2004
Przedszkole Niepubliczne Omnibusek Suwałki 0
2005
Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
2006
Publiczne Przedszkole nr 16 Wodzisław Śląski 0
2007
Racos, Scoala Gimnaziala Bethlen Samuel Racos 0
2008
9ο Δημοτικό Βέροιας Βέροια 0
2009
Νηπιαγωγείο Κριθιάς Θεσσαλονίκη 0
2010
SZŠ pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním Bratislava 0
2011
Νηπιαγωγείο Ν.Τραπεζούντας Ν.Τραπεζούντα Πιερίας 0
2012
9o Νηπιαγωγείο Περιστερίου Περιστέρι. 121 37 0
2013
2ο Δημοτικό Σχολείο Χώρας Καλύμνου Κάλυμνος 0
2014
Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Księdza Jana Dzierżona w Zabrzu Zabrze 4 0
2015
КЗ "Новгородківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів" вул. Нестеренко, 92, с. Новгородківка, Мелітопольський район, Запорізька область 0
2016
Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia BemowoI Warszawa 0
2017
Základná škola Divín Divín 0
2018
Negrași, Școala Gimnazială ,,Petre Badea” Negrași 0
2019
Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Gheorghe Lazăr MUNICIPIUL BRAŞOV 0
2020
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitești 0
2021
11ο Νηπιαγωγείο Ειδικής Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2022
12ο Δημοτικό Σχολείο Ειδικης Αγωγής Θεσσαλονίκης (Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ) Θεσσαλονίκη 0
2023
7ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Πλατεία Αδελφών Εμμανουήλ 0
2024
przedszkole 125 Warszawa 0
2025
Constanta, Mihai Viteazul, Liceul Tehnologic ,, Mihai Viteazul Mihai Viteazu 0
2026
Pitesti, Scoala Gimnaziala Pitesti 0
2027
9ο νηπιαγωγείο θηβας Θηβα 0
2028
CRISTIAN, ȘCOALA GIMNAZIALĂ CRISTIAN 0
2029
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 ім. Дмитра Чернявського Бахмутської міської ради Бахмут 0
2030
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 114 Кривий Ріг 0
2031
Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „ Słyszę Serce” Lodz 0
2032
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 0
2033
Niepubliczne Przedszkole TOSIA Lublin 0
2034
Przedszkole Nr 1 w Markowej Markowa 0
2035
Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety w Kościerzynie Kościerzyna 0
2036
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy Rogoźnica 96 0
2037
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W RUPNIOWIE SZKOŁA PODSTAWOWA W RUPNIOWIE 0
2038
ARGES, LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOVENI STRADA CALEA BUCURESTI, NR 62, TOPOLOVENI, ARGES 0
2039
Niepubliczne Przedszkole Językowe Gąska Balbinka Radom 0
2040
Szkoła Podstawowa w Rydzewie sprydzewo.szkolna.net 0
2041
Niepubliczne Przedszkole Wyspa Smyków w Chotomowie Chotomów 0
2042
Szkoła Podstawowa nr 37 im. Karola Grzesika Chorzów 0
2043
Przedszkole nr 4 w Elblągu ELBLĄG 0
2044
Materská škola, Družstevná 1472/16 Družstevná 1472/16 0
2045
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Motylek Krosno Krosno 0
2046
Зіньківський ліцей імені М.К.Зерова Зіньків 0
2047
Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
2048
Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
2049
Szkoła Podstawowa w Cynkowie CYNKÓW,ul. Strażacka 1 0
2050
Miejskie Przedszkole Nr 13 w Płocku Płock 0
2051
Przedszkole Miejskie nr 1 w Olsztynie Olsztyn 0
2052
Szkoła Postawowa w Cielcach Cielce 16 0
2053
2ο Νηπιαγωγείο Σχηματαρίου Σχηματάρι Βοιωτίας 0
2054
PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W GRĘBOSZOWIE 33-260 Gręboszów 4 0
2055
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Siemiatycze 0
2056
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
2057
przedszkole zielony ogród tychy 0
2058
Przedszkole Samorządowe nr 2 w Strzelcach Krajeńskich Strzelce Krajeńskie 0
2059
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach Psary 0
2060
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja Gdańsk 0
2061
Niepubliczne Przedszkole Oleńka w Sulejówku Sulejówek 0
2062
Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Bułhaczek Warszawa 0
2063
Szkoła Podstawowa nr 199 im. J. Tuwima w Łodzi Łódź 0
2064
Szkoła podstawowa im.Mikolaja Kopernika w Sławkowie Kopernika Sławkowo 4 0
2065
Lopšelis-darželis ,,Kodėlčius" Tauragė 0
2066
Radviliškio lopšelis-darželis "Žvaigždutė" Radviliškis 0
2067
Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras Jonavos r. 0
2068
Przedszkole Niepubliczne "Szczęśliwa Trzynastka" Kalisz 0
2069
Szkoła Podstawowa Nr 162 Łódź 0
2070
Klaipėdos lopšelis-darželis "Berželis" Klaipėda 0
2071
Raseinių lopšelis-darželis ''Saulutė'' Vaižganto g. 18 Raseiniai 0
2072
Materská skola Jelsava Jelšsva 0
2073
Szkoła Podstawowa w Sosnówce Sosnówka 0
2074
2ο Νηπιαγωγείο Αριδαίας Αριδαία Πέλλας 0
2075
Klaipėdos rajonas, Gargždų lopšelis-darželis "Gintarėlis" Gargždai 0
2076
Senamiesčio pradinė mokykla Alytus 0
2077
Przedszkole Miejskie nr 39 Łódź 0
2078
CĂRBUNEȘTI,ȘCOALA GIMNAZIALĂ, Comuna Cărbunești 0
2079
Miejskie Przedszkole "Perełka" im. Jana Brzechwy w Ełku Ełk 0
2080
Craiova, Liceul Teoretic Henri Coanda Craiova 0
2081
Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis Pažagieniai 0
2082
Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Vilnius 0
2083
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ORIZONT, Buvuresti 0
2084
Udești, Școala Gimnaziala Acad. H. Mihaescu Udesti 0
2085
Vladaia, Școala Gimnaziala Preda Buzescu Loc. Vladaia jud Mehedinți 0
2086
Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija vidukles.gimnazija@vssg.lt 0
2087
Przedszkole Publiczne nr 3 Tarnów 0
2088
ΕΔΣ ΚΩΦΩΝ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Θεσσαλονίκη 0
2089
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 0
2090
Przedszkole Miejskie nr 5 Iława 0
2091
Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
2092
Základná škola Harhaj Harhaj 0
2093
Buzău, Scoala George Emil Palade, Buzau 0
2094
prywatna Szkoła Podstawowa Wonderful Years School Warszawa 0
2095
Craiova, Grădinița cu program prelungit Piticot Craiova 0
2096
Vilniaus Gabijos progimnazija Vilnius 0
2097
Ditesti, Școala Gimnazială Ditesti, Filipestii de Padure 0
2098
Przedszkole Miejskie nr 7 Lubin 0
2099
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Braniewie Braniewo 0
2100
Barsesti, Scoala gimnaziala Comuna Barsesti 0
2101
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 0
2102
Materská škola Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica 70, 072 41 0
2103
Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius Lazdijų r 0
2104
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 0
2105
Tifesti, Scoala Gimnaziala Tifesti 0
2106
Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
2107
Pascani, Liceul Teoretic ,, Miron Costin Pașcani 0
2108
Szkoła Podstawowa nr 16 im Tony Halika w Warszawie 02-798 Warszawa 0
2109
Szkoła Podstawowa im. Marii Krasickiej w Węglińcu Węgliniec 0
2110
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
2111
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Noblistów Polskich Otwock 0
2112
Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu Dębówiec 19, 62-550 Wilczyn 0
2113
Spojová 14, B. Bystrica 0
2114
Szkoła Podstawowa w Biesalu 11-036 Gietrzwałd 0
2115
Szkoła Podstawowa Nr 291 w Warszawie Warszawa 0
2116
Szkoła Podstawowa Nr 277 im. Elizy Orzeszkowej Warszawa 0
2117
Szkoła Podstawowa Milenium im.Jana Pawła II Popowo Kościelne 0
2118
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 0
2119
Szkoła Podstawowa w Węgrach Węgry 0
2120
Salaj, Școala Gimnazială Nr1 Măeriște Măeriște, nr.188/A, judetul Sălaj 0
2121
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka w Słupsku Słupsk 0
2122
Tauragės r. Žygaičių gimnazija Tauragė 0
2123
Sopocka Autonomiczna Szkoła Podstawowa Sopot 0
2124
Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Siemoni Siemonia 0
2125
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Stefana Batorego w Łodzi w Łodzi Łódź 0
2126
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Kremera w Bobrówku ul. Choszczańska 7 66-510 Bobrówko 0
2127
Skuodo vaikų lopšelis-darželis Skuodas 0
2128
Slatina, Olt, Școala Gimnazială str. Unirii, nr. 1, Slatina, județul Olt 0
2129
Pitești, Scoala Gimnazială Tudor Arghezi Pitesti 0
2130
Danes, Scoala Gimnaziala,,Cornel Regman Danes 0
2131
Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce 0
2132
Arges, Școala Gimnazială Nr. 1 Budeasa Budeasa, jud. Argeș 0
2133
Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Krównikach Krówniki 0
2134
Marijampolės lopšelis-darželis "Želmenėliai" Marijampolė 0
2135
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 0
2136
Vadu Moldovei, Școala Gimnazială Nr.1 Vadu Moldovei 0
2137
Brasov, Școala Gimnazială Nr. 9 ,,Nicolae Orghidan Brașov 0
2138
Rasnov-Brasov, Școala Gimnazială Nr.3 Râșnov-Brașov 0
2139
Suceava, Școala Gimnazială Preutești Comuna Preutești, 727445, jud. Suceava 0
2140
Piatra Olt, Liceul Tehnologic Piatra-Olt 0
2141
Nasaud, Grădinița cu program prelungit Nr. Nasaud 0
2142
Szkoła POdstawowa im. Włodzimierza Lubańskiego w Gaci Gać , 55-200 Oława, woj. dolnoślaskie 0
2143
Petroșani, Școala Gimnazială Nr.7 Petroșani, str. Venus, nr.9 0
2144
Suceava, Colegiul Tehnic de Industrie Alimentara Suceava 0
2145
Satu Mare, Școala Gimnazială,,Constantin Brâncoveanu Satu Mare 0
2146
Targu Mures, Școala Generală "Omega" Târgu Mureș 0
2147
Timișoara, Grădinița cu Program Prelungit Nr 2 Timișoara 0
2148
Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki w Rogalinku 62-022 Rogalinek 0
2149
Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
2150
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ SEB București 0
2151
Școala gimnazială Petre N Popescu, Vânători, jud. Mureș Vânători, jud. MUREȘ 0
2152
Homocea, judetul Vrancea, Scoala Gimnaziala Str. Mihai Eminescu, nr.6 0
2153
Suceava, Școala Gimnazială Nr.1 Suceava 0