0
0
TAULA DE CLASSIFICACIÓ
Aconseguiràs ser el millor heroi RÀPID del món?

Ves pujant en la taula de classificació a mesura que guanyes punts als apartats dels llibres electrònics i el campament base i superes el teu propi rècord en els jocs en línia.
FILTRE:
Núm.CLASSEESCOLAPAÍSPOBLACIÓPUNTS
1
3.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 760712
2
3.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 714905
3
3.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 480514
4
Špeciálna trieda Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 368240
5
3.D ZŠ Tribečská Topoľčany 364483
6
Školienky Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 356531
7
3-Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 352512
8
Clasa Pregătitoare B COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 336519
9
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
10
Klasa 1 a Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 333799
11
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
12
2.B Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 323586
13
3MŠ ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 317122
14
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
15
4º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 293882
16
2-Б Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 283007
17
4.A ZŠ Abovská 36, Košice Košice 279131
18
Piata B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 278524
19
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
20
3.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 254581
21
3a SP Wydminy Wydminy 246947
22
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 238143
23
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
24
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 237446
25
grupa mare D București, Grădinița ”Licurici” București 234930
26
Príšerky ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 234003
27
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 231192
28
УВК ШГ38 Бишкек 229201
29
Mokytojos Gražinos Š. 3D klasės mokiniai 2022 m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 220981
30
7 A Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 216513
31
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
32
Chrobáčiky 4.A Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 200806
33
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
34
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194943
35
T9 - EB Prado Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 194521
36
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 192207
37
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 189908
38
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
39
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
40
4-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 185850
41
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
42
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 176233
43
4. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 175727
44
1.C Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 171381
45
V A IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 169681
46
3b SP Wydminy Wydminy 165471
47
ΣΤ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 165459
48
ŠKD Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 164815
49
3DPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 163101
50
3. B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 161590
51
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 158241
52
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 158091
53
2.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 157537
54
3-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 155274
55
2. C ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 155122
56
Vilmos Meškauskienės 3a klsė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 153849
57
4º BPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 153780
58
4.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 151078
59
3.º C PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 144189
60
2.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 143895
61
Záchranárikovia Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 142415
62
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 142102
63
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
64
3.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 134630
65
3.D ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 134030
66
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132982
67
1E Гимназия 2 Каракол 131240
68
Clasa I A COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 131045
69
2. A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 129884
70
2.º A de Alcainça EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 128869
71
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
72
4A3 Brackenfell Primary Cape Town 127024
73
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
74
Klubíkovia druháci ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 123698
75
1.B ZŠ Pugačevova Humenné 121194
76
Desiatka Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 120417
77
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
78
1"в"-М.Минчева СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 118984
79
4º CPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 117378
80
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
81
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
82
2.A Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 104358
83
1/2 SM Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 104097
84
6. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 103442
85
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 101876
86
4b SP Wydminy Wydminy 100652
87
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 99761
88
1.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 99438
89
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
90
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
91
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 98082
92
4.A ZŠ s MŠ Voderady Voderady 97985
93
Τμήμα 2 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 97796
94
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
95
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
96
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
97
IV.A Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 94949
98
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 94290
99
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 94020
100
2-Д Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 92841
101
Classe 2^ - Castel Campagnano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 92574
102
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 91968
103
1. A Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 91779
104
4.B ZŠ Abovská 36, Košice Košice 91392
105
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 91181
106
3 APM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 90686
107
2A1 Brackenfell Primary Cape Town 90677
108
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
109
Sovičky Základná škola s MŠ Likavka Likavka 89665
110
Veveričky Materská škola Zohor Zohor 88720
111
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88603
112
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 85952
113
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 84986
114
3-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 84114
115
Classe Quinta IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 83697
116
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 82424
117
4. ročník ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 82198
118
4°ACD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 81902
119
Tretiaci Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 81595
120
FAMILY ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 81397
121
4A2 Brackenfell Primary Cape Town 81196
122
4.A ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 80467
123
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
124
1° B Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 77738
125
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
126
Νήπια Δράμας 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 75763
127
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 75503
128
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 75050
129
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 74742
130
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
131
a IV-a C Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 73887
132
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 73239
133
Včielky Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 72984
134
Δ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 72967
135
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 72831
136
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
137
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
138
3-Ж УВК ШГ38 Бишкек 72424
139
III.A ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 71833
140
6A Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 71809
141
1.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 69822
142
6a SP Wydminy Wydminy 69003
143
4.A ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 68995
144
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 67535
145
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
146
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
147
УВК ШГ38 Бишкек 66718
148
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 66414
149
IV.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 64970
150
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
151
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 64632
152
2-А Росток Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 64479
153
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
154
ΤΜΗΜΑ 2 1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 63372
155
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
156
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
157
klasa 4b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 61936
158
2.C ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 61513
159
Słoneczka Przedszkole nr 215 Warszawa 61358
160
1.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 60888
161
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
162
Stonožky Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 60236
163
IV A IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 59973
164
3.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 58805
165
2.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 58695
166
1 В класс Средняя школа 40 г.Бишкек 57893
167
Sovičky 2.B Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 57600
168
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
169
Подготвителна група 6 - годишни ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 56558
170
4. A EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 56464
171
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
172
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
173
3-З УВК ШГ38 Бишкек 56402
174
II SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 56130
175
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 56015
176
1.B Šmolkovia ZŠ Mierová 46 Bratislava 55701
177
Clasa steluțelor Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 55525
178
4.B ZŠ s MŠ Voderady Voderady 55330
179
1.º / 3.º VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 54854
180
1.B ZŠ s MŠ Voderady Voderady 54763
181
3ºB Pedra Mourinha Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 54713
182
Mokytojos Danutės I. 4D klasės mokiniai 2022 m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 53928
183
KLASA 2-3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 53480
184
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
185
Β' Τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 53016
186
IV.A Základná škola Čaklov Čaklov 52690
187
II.B Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 52515
188
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 52451
189
3.C Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 51457
190
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
191
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
192
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49867
193
2А КЛАС СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 49493
194
Τετάρτη / Δ2 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 49344
195
2-В Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 49327
196
Puisorii-Mica B Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 49323
197
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 48827
198
3.A Základná škola Bukovecká 17 Košice 48826
199
4-Б Росточки Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 48553
200
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 48279
201
P B -Albinutele istețe Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 47919
202
Rybky Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 47001
203
1.A Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 46999
204
4.C Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 46997
205
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
206
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 46610
207
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
208
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 46386
209
4a Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 45906
210
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
211
klasa 1 Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 45602
212
Predškoláci ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 45265
213
1-3 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 45239
214
3.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 45182
215
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
216
Clasa pregătitoare B Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 43899
217
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 43796
218
2 Е УВК ШГ38 Бишкек 43790
219
Средняя школа 40 г.Бишкек 43757
220
5 G Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 43071
221
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 43010
222
УВК ШГ38 Бишкек 42584
223
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 42543
224
4º APM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 42333
225
Daivos K. 3C klasės mokiniai 2022m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 41772
226
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
227
Classe IV Ruviano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 41134
228
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
229
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 40032
230
clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 156 București 39877
231
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 39864
232
Clasa a IV-a SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 39535
233
4.A Mierová ZŠ Mierová 46 Bratislava 39369
234
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
235
Odkrywcy Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 39025
236
Clasa a III-a Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 39007
237
Vĺčatá SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 38857
238
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 38188
239
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 37942
240
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
241
1a Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 37764
242
T4-Cabanelas Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 37352
243
Clasa Pregatitoare Bazna Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 37300
244
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 36637
245
Ν1 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 36069
246
2 б СОШ 54 Bishkek. 35909
247
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 35515
248
II. A Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 35498
249
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 35413
250
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 35350
251
1. B Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 34579
252
Lontrinha Colégio do Rio Portimão 34414
253
Clasa Bucuruzelor SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 34340
254
3ºA EB 1 Arganil Arganil 34215
255
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
256
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 33720
257
1-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 33696
258
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 32708
259
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 32701
260
Klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 32655
261
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
262
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
263
1.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32560
264
KLASA 3a "BŁYSKAWICA" Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 32339
265
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
266
3D Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 32300
267
Δ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 32079
268
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
269
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
270
Pregătitoare C Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 31688
271
Clasa Pregătitoare D FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 31633
272
Classe quinta Piana di M. Verna IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 31416
273
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31335
274
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
275
2 КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 31088
276
Zachranári ZŠ s MŠ Rabča Rabča 31047
277
УВК ШГ38 Бишкек 31026
278
Усмивка ДГ Снежанка Ловеч 30961
279
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
280
УВК ШГ38 Бишкек 30793
281
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30705
282
2. B Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30685
283
Clasa a III-a B COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30250
284
3.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 30190
285
III. ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30178
286
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 30120
287
3-Б Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 29756
288
УВК ШГ38 Бишкек 29723
289
Hrdinovia z V. oddelenia ZŠ Zarevúca Ružomberok 29444
290
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
291
1º C E.Primaria Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 29126
292
2.C Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 28875
293
Ritos Guobienės 3b klasė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 28827
294
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28770
295
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
296
2 клас - 1 група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 28215
297
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 28160
298
4.ročník Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 28155
299
3 "А" Школа UMKA School Алматы 28049
300
Νηπιαγωγείο 2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 27610
301
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
302
Včielky1.A ZŠ Mierová 46 Bratislava 27344
303
Clasa a -IV-a Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 27296
304
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 27263
305
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 27141
306
4.A Základná škola Trebišov 27119
307
4A1 Brackenfell Primary Cape Town 26720
308
Бързи герои 112 от ЧОУ Образователни Технологии- София ЧОУ Образователни технологии София 26655
309
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
310
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 26542
311
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
312
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 26457
313
1r A Escola Joventut Callús 26427
314
Спритні Синички НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 26303
315
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
316
Klas 1a Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 26137
317
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 25753
318
3 А Средняя школа 40 г.Бишкек 25743
319
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 25650
320
1 - Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 25472
321
III.A ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25454
322
3 В Гимназия 2 Каракол 25449
323
2 И УВК ШГ38 Бишкек 25419
324
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
325
Motylki Przedszkole nr 215 Warszawa 25163
326
Γ1-Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 24957
327
2 а СОШ 54 Bishkek. 24931
328
Детелини ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 24903
329
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
330
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
331
3.º A EB Mexilhoeira Grande Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 24155
332
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
333
3E3 Brackenfell Primary Cape Town 24041
334
3.C Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 23931
335
3-А Школярики Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 23900
336
klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 23821
337
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23672
338
УВК ШГ38 Бишкек 23646
339
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
340
Средняя школа 40 г.Бишкек 23339
341
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
342
3.c ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 23180
343
ЗАЕДНО МОЖЕМ- ВТОРИ А КЛАС НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 23169
344
2FA EB do Facho Rua 11 de março de 1988 23010
345
Druháci Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 22983
346
10A Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 22950
347
3.A Sovičky ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 22815
348
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
349
6latki Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 22673
350
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22631
351
3º Ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 22516
352
СОШ 47 Бишкек 22474
353
5a SP Wydminy Wydminy 22452
354
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 22439
355
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
356
III A Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 22389
357
Tercero de Primaria CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 22357
358
4º8 Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 22282
359
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
360
4.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 22221
361
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
362
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
363
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 21800
364
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 21649
365
СОШ 47 Бишкек 21573
366
T2 - EB1 de Sobral-Cervães Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 21505
367
2.a Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 21473
368
Turma L Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 21285
369
Našlaitė Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 21168
370
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
371
4º AN EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 20678
372
Clasa a II-a Velț Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 20665
373
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
374
V A Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 20648
375
1 Г Средняя школа 40 г.Бишкек 20516
376
2.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 20443
377
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
378
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
379
Β' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 20368
380
II.A Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 20316
381
2 . B ZŠ Abovská 36, Košice Košice 20270
382
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
383
2.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 20194
384
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 20100
385
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
386
3a klasė, mokytoja Gražina Šikšnienė Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20063
387
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 19927
388
Jagódki Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 19808
389
Ν2 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 19635
390
Clasa a II- a B Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 19592
391
УВК ШГ38 Бишкек 19585
392
1 л УВК ШГ38 Бишкек 19582
393
4º PS B Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 19410
394
1ο Τμήμα 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 19400
395
a IV- a B Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 19391
396
Νήπια Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 19361
397
klasa IIa Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 19355
398
classe quarta IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 19320
399
3 и 4 възрастови групи ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 19220
400
1.A ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 19120
401
Czwartaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 19016
402
3E1 Brackenfell Primary Cape Town 18978
403
Grupa Mare A Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 18963
404
I Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 18850
405
4-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 18848
406
Подготвителен клас СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 18818
407
4 а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 18728
408
Misie Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 18426
409
1.A Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 18220
410
Motylki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 18217
411
Tęczowe Rybki Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 18149
412
УВК ШГ38 Бишкек 18064
413
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 18060
414
4 клас СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 18013
415
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 18005
416
Odkrywcy Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 17969
417
3º A Escola E.B1 de Alvor Portimão 17926
418
Grupa Mare A Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 17918
419
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 17810
420
klasa III Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 17716
421
1.B ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 17679
422
Slniečka Materská škola Kúty Kuty 17665
423
3 "C" Школа UMKA School Алматы 17617
424
4. oddelenie Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 17568
425
clasa a V-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 17536
426
1.B Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 17512
427
1.B Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 17449
428
2.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 17395
429
2. ročník Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 16970
430
Γ ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 16915
431
1-Ж Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 16649
432
P-A2 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 16614
433
4 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 16568
434
3.A Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 16551
435
1.A,1.B,2.A,2.B,2.C ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 16550
436
Skowronki Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 16440
437
GRUPA MIJLOCIE FURNICUTE Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 16429
438
2.b Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 16293
439
5A I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 16230
440
Νήπια Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 16201
441
Niedźwiadki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 16179
442
4.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 16080
443
CARMEN ROMERO 2 CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 16072
444
Група Пчеличка Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 16029
445
3.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 15993
446
2-Б Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 15986
447
умни дечица ТЕСТ за училище София 15968
448
ОБЕДИНЕН клас - 1 и 2 клас от ОУ Отец Паисий, Кнежа ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 15960
449
3 клас Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 15950
450
ΣΤ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 15892
451
1.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 15819
452
Clasa I Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 15810
453
3-Б Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 15709
454
Misie Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 15670
455
klasa 3d Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 15650
456
3r Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15560
457
Νήπια Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 15560
458
Grupa mijlocie A București, Grădinița ”Licurici” București 15540
459
3.A ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 15408
460
I B Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 15400
461
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 15329
462
1e УВК ШГ38 Бишкек 15320
463
Допитливі 3 - А Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 15310
464
Classe IV Piana di Monte Verna IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 15310
465
Klasa I Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 15260
466
IV.A a IV.B ZŠ s MŠ Častá Častá 15251
467
3rC Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 15232
468
3 D Школа UMKA School Алматы 15190
469
2.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 15120
470
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 15110
471
Clasa a2a D Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 14998
472
2a kl. Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 14950
473
CARMEN ROMERO 4 CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 14941
474
3.A trieda Základná škola Trebišov 14790
475
6 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 14707
476
clasa a V-a Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 14620
477
1-Б Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 14504
478
3r B Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 14469
479
2.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14460
480
4 к УВК ШГ38 Бишкек 14410
481
Clasa Pregatitoare B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 14379
482
4-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 14220
483
Clasa a5a D Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 14215
484
УВКГ #69 Фатьянова 10 14180
485
1.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 14140
486
1 EP A Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 14000
487
1-в класс СОШ 77 Город Бишкек 13938
488
3B IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 13817
489
1.°C Colégio João Paulo II Braga 13800
490
4 RM Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 13780
491
УВКГ #69 Фатьянова 10 13780
492
6latki II Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 13754
493
Clasa a II-a A Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 13700
494
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 13690
495
Lienky Materská škola Zohor Zohor 13620
496
Νήπια ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 13578
497
3.º C Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 13528
498
2-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 13495
499
Ν3 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 13440
500
Klasa I Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 13360
501
3.A ZŠ s MŠ Voderady Voderady 13225
502
3b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 13136
503
Clasa a IV-a D Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 13100
504
KLASA TRZECIA SP2 Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 13084
505
1 з УВК ШГ38 Бишкек 12800
506
3-Д Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 12759
507
Grupa Mare A Buburuzele Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 12658
508
MŠ 3 ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 12640
509
3.ročník Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 12623
510
4-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12600
511
Γ2 11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 12554
512
3.bekkur Fellaskóli Reykjavík 12500
513
2 д УВК ШГ38 Бишкек 12500
514
1-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 12500
515
2a Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 12500
516
3.C Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 12457
517
Ν1 10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 12330
518
Pot să ajut. Clasa a V-a/B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 12300
519
2 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 12090
520
Primero A CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 12029
521
2.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 12000
522
4.a Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 11986
523
klasa 5 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 11889
524
Студія розвитку+Основи візуального програмування Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 11887
525
4 клас Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 11740
526
II B SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 11730
527
"Смайлики 4 клас" Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 11726
528
СОШ 47 Бишкек 11700
529
1-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 11700
530
2.A ZŠ s MŠ Voderady Voderady 11580
531
1.A ZŠ Abovská 36, Košice Košice 11450
532
Segundo Primaria Ntra. Sra. de la Peña Añora 11414
533
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11400
534
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 11307
535
Г-жа Галинова, г-жа Кунчева ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 11300
536
3.º/4ºBS Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 11232
537
Equip de les formigues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 11200
538
Τάξη κ. Πραξιγά Μαρίας 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 11200
539
СОШ 47 Бишкек 11200
540
2 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11100
541
4 "а" група ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 11100
542
Sonata Rimkuvienė, 3a klasė 2021-2022 mm Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11100
543
Jūratė Bialaglovienė, 3 kl 2021-2022m.m. Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 11083
544
X3 Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 11000
545
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 11000
546
УВК ШГ38 Бишкек 11000
547
1-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
548
1-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 11000
549
1 Ж УВКГ #69 Фатьянова 10 11000
550
СОШ 47 Бишкек 10900
551
2-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10900
552
4-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10900
553
Grupa Mijlocie B- Ciupercuțele Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 10900
554
Piątaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 10890
555
УВК ШГ38 Бишкек 10800
556
СОШ 47 Бишкек 10800
557
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10800
558
1 Г Гимназия 2 Каракол 10800
559
СОШ60 Ул Ахунбаева 10800
560
Aldona Baškienė, 3b klasė 2021-2022 mm Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 10800
561
Четвърта подготвителна група "Мики Маус" ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 10800
562
Інтелектики 1-Б клас НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 10724
563
CLASA PREGATITOARE D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10700
564
4. Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 10700
565
2 “A” Школа UMKA School Алматы 10700
566
Grupa Mare Îngerașii Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 10600
567
2-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 10600
568
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10600
569
2 Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
570
УВК ШГ38 Бишкек 10600
571
3-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10600
572
clasa a V-a B Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 10600
573
PIRACI I KORSARZE Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 10600
574
2д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10517
575
Νηπιαγωγειο Λόφου -ΤΜΗΜΑ 1 2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 10500
576
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10500
577
3 в СОШ 47 Бишкек 10500
578
СОШ 47 Бишкек 10500
579
3-г УВКГ #69 Фатьянова 10 10500
580
1-A класс СОШ 77 Город Бишкек 10500
581
СОШ 47 Бишкек 10500
582
3.º B EB Mexilhoeira Grande Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 10500
583
3клас - 2ра група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 10500
584
SMERFY 5 LATKI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 10500
585
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 10400
586
3 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 10400
587
3-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10400
588
УВК ШГ38 Бишкек 10400
589
1 в СОШ 47 Бишкек 10400
590
СОШ 47 Бишкек 10400
591
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10400
592
2 б СОШ60 Ул Ахунбаева 10400
593
JUNIORII CREATIVI CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 10400
594
Klasa 2a Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 10400
595
Mokytojos Editos K. 3 klasė 2021/2022 Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 10340
596
4t D Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 10306
597
Equip de les meduses i taurons ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 10300
598
Clasa pregătitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10300
599
1 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10300
600
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
601
СОШ 47 Бишкек 10300
602
3 г Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10300
603
1-В УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
604
4 В УВК ШГ38 Бишкек 10300
605
3- а класс СОШ 77 Город Бишкек 10300
606
Средняя школа 40 г.Бишкек 10300
607
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10300
608
1.б УВКГ #69 Фатьянова 10 10300
609
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 10300
610
Grade 3.1 C Mouton EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 10300
611
2A2 Brackenfell Primary Cape Town 10300
612
Klasa 1b Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 10300
613
Klasa 1 - 2 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 10300
614
1. Б клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 10300
615
1 клас - 1 група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 10300
616
La clase de 3º San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 10249
617
Motyle Przedszkole nr 62 Warszawa 10200
618
3r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 10200
619
Tercero CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 10200
620
2b Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10200
621
Clasa a IV a B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10200
622
III C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 10200
623
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
624
4 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
625
3-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
626
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10200
627
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10200
628
СОШ 47 Бишкек 10200
629
1 г СОШ 54 Bishkek. 10200
630
Grupa Mare C Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 10200
631
Starszaki Przedszkole nr 25 Warszawa 10200
632
2b Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 10200
633
група "Буратино" Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 10200
634
4-Д Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 10200
635
I C ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 10194
636
3º Ano Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 10190
637
Żuki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 10100
638
1 - Б клас Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 10100
639
2n Escola Joventut Callús 10100
640
2n B ESCOLA LA FONT MANRESA 10100
641
Втори "Г" - ОУ "Св.П.Евтимий" ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10100
642
Clasa a II-a Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 10100
643
Grupa mare “D”- Grupa Ștrumfilor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 10100
644
4 в Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
645
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
646
СОШ 47 Бишкек 10100
647
1-Г УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10100
648
3 Д Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10100
649
1 е класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
650
GRUPA FLUTURAȘILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 10100
651
Средняя школа 40 г.Бишкек 10100
652
2 Б СОШ 77 Город Бишкек 10100
653
2-В класс СОШ 77 Город Бишкек 10100
654
4"з"-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
655
1.з класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10100
656
8.A Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 10100
657
Clasa a III-a B Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 10100
658
4. bekkur Salaskóli 201 Kópavogur 10100
659
classe quarta Castel Campagnano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 10100
660
2E2 Brackenfell Primary Cape Town 10100
661
Sexto CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 10100
662
Mokytojos Orestos P. 3klasė 2021/2022 Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 10100
663
klasa III F Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 10100
664
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
665
3E Школа UMKA School Алматы 10100
666
klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 10100
667
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 10065
668
1r primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
669
2n de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
670
3r de primària FEST Santíssima Trinitat Badalona 10000
671
3 A Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
672
3 B Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
673
3 C Ntwasahlobo Primary Cape Town 10000
674
3A ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
675
3B ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
676
3c ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
677
3D ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 10000
678
3-Б Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 10000
679
7 Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 10000
680
4.a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
681
4.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 10000
682
Katica Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 10000
683
2n de primària Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 10000
684
Първи "А" клас Бухалче СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 10000
685
Ciastolinki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 10000
686
2б-Щурите отличници ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 10000
687
1c Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 10000
688
PREGĂTITOARE A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
689
VI A Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
690
VA Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 10000
691
GRUPA URSULEŢILOR GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 10000
692
CP -IV Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 10000
693
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
694
3 б Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
695
1 e Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
696
3 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
697
4 а Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
698
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 10000
699
3-Д УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
700
4-А УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 10000
701
1класс Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 10000
702
3-а класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
703
3г ,4г класс УВК ШГ38 Бишкек 10000
704
3- "е" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
705
3-"И" класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
706
3 в УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
707
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
708
УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
709
УВК ШГ38 Бишкек 10000
710
3 -'з' класс УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
711
1 Д Средняя школа 40 г.Бишкек 10000
712
1-и УВКГ #69 Фатьянова 10 10000
713
3д-класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
714
1- д класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
715
3- г класс СОШ 77 Город Бишкек 10000
716
4-Б СОШ 77 Город Бишкек 10000
717
1-а ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 10000
718
GPN Vizurești ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 10000
719
Малките лъвчета ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 10000
720
2 клас ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 10000
721
УСМИВКА ТЕСТ за училище София 10000
722
Grade 3B Addo Primary School Addo 10000
723
3 и 4 клас ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 10000
724
ПИГ - 1 и 2 клас ( група ) ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 10000
725
4група,,МечоПух'' ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 10000
726
втори клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 10000
727
1 г клас СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 10000
728
Приказни герои ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 10000
729
Първи клас ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 10000
730
1 "a"- М.Данаилова СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 10000
731
Втори клас СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 10000
732
Първи клас СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 10000
733
Усмивки ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 10000
734
a IV-a A Școala Gimnazială Sântana Sântana 10000
735
3 PSA Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 10000
736
3.B Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 10000
737
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 10000
738
PITICII VESELI Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 10000
739
5^ B PIER DELLE VIGNE IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 10000
740
Quinto de primaria CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 10000
741
Grupa Albinuțelor Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 10000
742
Grupa mijlocie Buburuzele Floarea Soarelui GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 10000
743
1º EP 21-22 Colegio Almedina Córdoba 10000
744
Klasa 2b Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 10000
745
Sówki z zerówki Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 10000
746
Grupa Przedszkolna Misie Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 10000
747
3klasė Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 10000
748
Świetlica PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 10000
749
Klasa I Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 10000
750
3 “G” Школа UMKA School Алматы 10000
751
Школа UMKA School Алматы 10000
752
2клас/2група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 10000
753
II B Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 10000
754
1r i 2n ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 9960
755
CLASA A IV-A Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 9830
756
Pinguins Jardim das Sementinhas Viseu 9800
757
4. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 9750
758
2.A Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 9680
759
Klasa czwarta Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 9500
760
Klasa ,,O" Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 9360
761
Trieda Motýlikov Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 9302
762
4-В Сарненська гімназія №3 Сарни 9280
763
3rA Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 9180
764
3.o A EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 9159
765
4. A Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 9140
766
Los fantásticos CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 9102
767
Classe terza primaria Ruviano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 9089
768
1c Школа UMKA School Алматы 9060
769
Turma E EB de Pombal Pombal 9000
770
3.A ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 8954
771
1 клас "Косміки" Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 8940
772
4-Б Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 8910
773
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 8910
774
Pierwszaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 8890
775
Zajączki Przedszkole Nr 27 Chorzów 8840
776
Β τάξη Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 8830
777
Turma E Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 8820
778
E' 1 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 8810
779
Grupa Mare C Elefanteii veseli Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 8810
780
Показвам как да регистрирате клас ТЕСТ за училище София 8810
781
3. bekkur Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 8770
782
Naše deti Základná škola Hubová Hubová 8770
783
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 8760
784
6 latki I Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 8710
785
2.ºB EB de Louriçal Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 8710
786
"Многознайко" ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 8700
787
3.n Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 8620
788
1a OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 8600
789
4.B Základná škola Trebišov 8600
790
Clasa a II-a A STELUTE Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 8540
791
3. Blágresi Vatnsendaskóli Kópavogur 8520
792
2-б "Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 8510
793
Merito Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 8510
794
Klasa I Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 8470
795
Včielky Materská škola Perín Perín - Chym 8360
796
Α2 17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 8320
797
CLASA A II-A CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 8210
798
3-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 8201
799
4- В Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 8130
800
a II - a C Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 8110
801
5b SP Wydminy Wydminy 8070
802
Heróis EB Liberdade Montijo 8040
803
klasa 3c Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 8040
804
1ºano - bibe castanho Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 7950
805
2.B ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 7927
806
Milda Alijošienė, "Boružiukai", 2021-2022mm Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 7752
807
2-Б Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 7500
808
Grupa Fluturasilor G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 7400
809
5 Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 7323
810
klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 7100
811
Pszczółki Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 7000
812
1 клас Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 7000
813
CLASA a X-a CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 6800
814
2.d ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 6800
815
Суперзнавці Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 6760
816
Τάξη κ. Ντίνου Αφροδίτης 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 6447
817
2-Б Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 6400
818
Klasy przysposabiające do pracy Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 6400
819
2 Е Гимназия 2 Каракол 6400
820
grupa mare fluturașii GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 6400
821
Γ1 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 6370
822
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 6300
823
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 6100
824
Усмивка ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 6100
825
IV. Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 6100
826
Lwy Przedszkole nr 176 Warszawa 6100
827
Τμήμα 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 6100
828
Przedszkole Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 6000
829
Grupa mare Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 6000
830
Гимназия 2 Каракол 6000
831
Cicle Inicial Escola L'Espígol Juncosa 5900
832
Nyuszi Közép Utcai Óvoda Debrecen 5900
833
Grade 3A Swartberg Primary Caledon 5900
834
2 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 5900
835
МОНДЕЛИЙЗ- БЪРЗИ ГЕРОИ 112 МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 5900
836
3"Б" Гимназия 2 Каракол 5900
837
T3 - EB1 Sobral - Cervaes Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 5900
838
4.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 5900
839
Supereroi , a -II-a C Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 5900
840
4º Ano Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 5900
841
Żyrafki Przedszkole nr 176 Warszawa 5900
842
Tygryski Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 5900
843
3H Школа UMKA School Алматы 5900
844
Pszczółki Przedszkole Nr 27 Chorzów 5800
845
2º B EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 5800
846
1 клас Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 5800
847
Pillangó Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 5800
848
Clasa a V_a A Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 5800
849
2 в Гимназия 2 Каракол 5800
850
1. A Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 5800
851
2.d Základná škola Trebišov 5800
852
Mravčekovia ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 5800
853
3.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 5800
854
Prvá A Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 5800
855
Clasa Pregatitoare B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 5800
856
3.B Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 5800
857
4.A Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 5800
858
VI C SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 5800
859
7A Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 5800
860
Gumisie Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 5800
861
Clasa pregatitoare D, Exploratorii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5700
862
Τμήμα 2 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5700
863
3 - А Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 5700
864
4 B primaria IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5700
865
Clasa a III-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5700
866
УВКГ #69 Фатьянова 10 5700
867
2.B Základná škola Modra 5700
868
3.D Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 5700
869
3 клас Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 5700
870
3.ºD EB de Pombal Pombal 5600
871
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 5600
872
Katica csoport Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 5600
873
1.ºH Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5600
874
3.A Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 5600
875
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 5600
876
3.D Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 5600
877
Νήπια Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 5600
878
2º Primaria A Colegio Santa María Assumpta Badajoz 5500
879
Grupa mare C Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 5500
880
2c Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 5500
881
Ósma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5500
882
E2 ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5500
883
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 5500
884
2-"Д" СОШ 77 Город Бишкек 5500
885
4 К Средняя школа 40 г.Бишкек 5500
886
Grupa Mare Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 5500
887
4 д СОШ 77 Город Бишкек 5500
888
a III- a Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 5500
889
Pluriclasse 3^-4^-5^ Scuola Primaria SS. Giovanni e Paolo IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 5500
890
2e1 Brackenfell Primary Cape Town 5500
891
Trzecia Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 5500
892
Jötunheimar Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 5400
893
Листопад 2021 ЦР Студія Щастя Ужгород 5400
894
1 K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5400
895
3-в класс Средняя школа 21 Бишкек 5400
896
Grupa micoperte Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5400
897
1a-класс УВК ШГ38 Бишкек 5400
898
4 Г Гимназия 2 Каракол 5400
899
4ºBN EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 5400
900
5º ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5400
901
IV. B Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 5400
902
ŠKD - 1.A+2.A Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 5400
903
3.A Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 5400
904
7.B ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 5400
905
Szkolne Koło Pierwszej Pomocy klasy I-III Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 5400
906
1 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 5400
907
Żeglarze Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 5400
908
4ºB Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5300
909
Süni Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5300
910
Klasa zielona Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 5300
911
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 5300
912
ΚΔΑΠ Παιδόραμα Κορινού ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 5300
913
Β΄1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5300
914
kl.2b Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 5300
915
Szóstaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5300
916
Προαιρετικό ολοήμερο 3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 5300
917
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ 17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 5300
918
2n ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5300
919
3-А Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5300
920
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5300
921
2 В Средняя школа 40 г.Бишкек 5300
922
3"в" Средняя школа 40 г.Бишкек 5300
923
Clasa a III-a A- Spiridusii Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 5300
924
Лютий 2022 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5300
925
GRUPA MARE FURNICUȚELE Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 5300
926
CLASA a IV-a ȘEICA ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 5300
927
6-А Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 5300
928
1.A ZŠ s MŠ Nižná Nižná 5300
929
3.oddelenie Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 5300
930
7. A ZŠ s MŠ Habovka Habovka 5300
931
7.A Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 5300
932
Clasa a III-a General Scărișoreanu Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 5300
933
1.A ZŠ s MŠ Voderady Voderady 5300
934
Clasa Pregatitoare-A Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 5300
935
2 F Школа UMKA School Алматы 5300
936
3 "В" Школа UMKA School Алматы 5300
937
1a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 5300
938
Четвърта група,,Невена Генчева'' ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 5300
939
Grupa Nutki Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 5300
940
4.º A Colégio João Paulo II Braga 5200
941
4 Б клас Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5200
942
Teve DMD Ovi Debrecen 5200
943
2-Б Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 5200
944
Primero B CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 5200
945
Β ΤΑΞΗ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5200
946
2-Г Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 5200
947
3ο Τμήμα 33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 5200
948
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
949
Equip de les àligues ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 5200
950
Graad 3A A.F. Louw Primary School Stellenbosch 5200
951
PRIMERO A CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 5200
952
1 D Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5200
953
1c Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 5200
954
1. og 2. bekkur Kerhólsskóli Borg 5200
955
2-А ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5200
956
Dirmeikienė Birutė, 3 klasė, 2021/2022m.m. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 5200
957
9 A Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 5200
958
Grupa mica Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 5200
959
2 Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 5200
960
1-10 кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 5200
961
Νήπια Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 5200
962
Α1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 5200
963
9 C Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 5200
964
4 кас Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 5200
965
A5 EB1 n2 de Alhandra Alhandra 5200
966
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5200
967
УВК ШГ38 Бишкек 5200
968
3-б класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
969
УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
970
2 "Е" УВКГ #69 Фатьянова 10 5200
971
Ε1 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5200
972
Τμήμα 2022 Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 5200
973
2 "А" Средняя школа 40 г.Бишкек 5200
974
CLASA a III-a A LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 5200
975
Clasa a V a- B SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 5200
976
5.A ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 5200
977
Clasa a III-a Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 5200
978
1. A Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 5200
979
1.A Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 5200
980
Clasa a III - a F Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 5200
981
Tretí ročník ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 5200
982
1.A Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 5200
983
DREAM TEAM ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 5200
984
3 klasė Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 5200
985
Bratki V Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 5200
986
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 5200
987
Klasa 0a Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 5200
988
II A Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 5200
989
P-B4 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5100
990
1ºB A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 5100
991
3ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5100
992
2-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
993
2. osztály Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 5100
994
Katica Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5100
995
3b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 5100
996
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 5100
997
1 клас Розумники ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 5100
998
4-Г Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 5100
999
4-А Брацлав Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 5100
1000
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 5100
1001
5.d Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 5100
1002
Ε' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 5100
1003
7 Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 5100
1004
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
1005
2ο Τμήμα 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 5100
1006
Γ' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5100
1007
4-А Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5100
1008
Kleksy Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5100
1009
klasa 1 Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 5100
1010
3-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
1011
Siódma B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5100
1012
1 б - Работливите пчелички СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 5100
1013
1-A ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 5100
1014
4.º D Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5100
1015
clasele pregatitoare, I si a IV-a -regim simultan Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 5100
1016
Clasa IF Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5100
1017
CLASA I D Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5100
1018
3-Б Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 5100
1019
3 klasė mokytojos Reginos Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5100
1020
1r ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 5100
1021
3A IV Novembre Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5100
1022
Grupa VII Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 5100
1023
a III-a Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 5100
1024
Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5100
1025
GRUPA MARE ”D” Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5100
1026
"Współpraca" Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 5100
1027
clasa a III-a Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 5100
1028
Втори клас ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 5100
1029
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5100
1030
1-А УВКГ #69 Фатьянова 10 5100
1031
Clasa I C - Buburuzele Vesele Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 5100
1032
3- б класс СОШ 77 Город Бишкек 5100
1033
1 класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5100
1034
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5100
1035
Α6 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5100
1036
a II-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 5100
1037
ΣΤ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 5100
1038
Mladý záchranár Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 5100
1039
IV. Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 5100
1040
Vcielky Materská škola Žehra 10 5100
1041
II.B Zssmš Margecany Margecany 5100
1042
1.A - ŠKOLÁČIKOVIA ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 5100
1043
TMHMA 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 5100
1044
Materská škola Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 5100
1045
4 Е Гимназия 2 Каракол 5100
1046
Steluțele de la a III-a A Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 5100
1047
Druhá trieda Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 5100
1048
Piticilor Grădinița nr. 24 București 5100
1049
clasa a IV-a A, TIGRISORII VESELI SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 5100
1050
Cls.6 B Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 5100
1051
Sovičky Materská škola Turgenevova7 Košice 5100
1052
Grupa Mare 1 Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 5100
1053
2.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 5100
1054
Їжачки 5-Б ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Т.Г.Шевченка" ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 5100
1055
Початківці Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 5100
1056
Нушенята 2кл Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 5100
1057
Β' Τάξη 4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 5100
1058
CLASA PREGATITOARE A Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 5100
1059
Τμήμα 1 2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 5100
1060
Pregătitoare A Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 5100
1061
III A Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5100
1062
LES LLÚDRIGUES ESCOLA PIA SALT SALT 5100
1063
3r Santa Creu Anglesola 5100
1064
Β τάξη 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 5100
1065
3.A Základná škola Bukovecká 17 Košice 5100
1066
CLASA a 2 a C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 5100
1067
2A3 Brackenfell Primary Cape Town 5100
1068
Ε2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 5100
1069
CLASA PREGĂTITOARE "E" Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 5100
1070
2.B ZŠ s MŠ Voderady Voderady 5100
1071
Istetii GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 5100
1072
6B SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 5100
1073
Aguona Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 5100
1074
Pregatitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 5100
1075
3PDB Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 5100
1076
Stonožky Materská škola Kúty Kuty 5100
1077
KLASA 1 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 5100
1078
Slnečnice Materská škola Žehra 10 5100
1079
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 5100
1080
3a mokytojos Jovytos klasė Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 5100
1081
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 5100
1082
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 5100
1083
Classe 3 Piana di Monte Verna IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 5100
1084
GRUPA MARE C GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 5100
1085
Lemurki Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 5100
1086
1A Школа UMKA School Алматы 5100
1087
4E2 Brackenfell Primary Cape Town 5100
1088
Klasa 1 Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 5100
1089
motylki Przedszkole w Górznie Górzno 5100
1090
2 СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 5100
1091
2-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5100
1092
Иванова-Пенчева ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 5100
1093
Leśne Skrzaty Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 5100
1094
2.º B Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 5000
1095
Turma Bemp_C Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 5000
1096
1ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
1097
2ºA Agrupamento de Escolas do Crato Crato 5000
1098
1.º 2 - Turma do Castor EB1/JI Brandoa Amadora 5000
1099
3º C JI/EB Cobre Cascais 5000
1100
POM-D Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
1101
Klasa "OA" GANG SŁODZIAKÓW Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 5000
1102
Супер герої Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 5000
1103
2a Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie Lublin 5000
1104
Mrs Johannson Class 2C (2022) Lemland International School Lemland 5000
1105
4t A Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
1106
4t B Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 5000
1107
Mrs Yulandi Meriland Primary Mariehamn 5000
1108
Świetliki Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 5000
1109
4t A Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 5000
1110
4t C Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 5000
1111
4t B Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 5000
1112
Somisuli 4.a Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 5000
1113
2 клас Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 5000
1114
3ο Νηπιαγωγειο Λαγκαδά 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 5000
1115
3-б 45 Київ 5000
1116
Рій "Дракончики" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
1117
ósma Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 5000
1118
Doskonali Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
1119
Prova A Escola Prova 2 Barcelona 5000
1120
2a Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
1121
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 5000
1122
3b Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 5000
1123
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 5000
1124
Szavanna Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 5000
1125
1 КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 5000
1126
klasa 4 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 5000
1127
Nyuszi DMD Ovi Debrecen 5000
1128
3 А Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
1129
1 Б 64 школа Ташкент 5000
1130
Mókus Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 5000
1131
Süni Csoport Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 5000
1132
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 5000
1133
Piros csoport Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 5000
1134
2 Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 5000
1135
2. osztály Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 5000
1136
2º ED. PRIMARIA CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 5000
1137
3.a Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 5000
1138
1 Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 5000
1139
Α'-ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 5000
1140
Manó csoport Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 5000
1141
Μονοθέσιο Νηπιαγωγείο Λαγκαδίων Αρκαδίας ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 5000
1142
Τμήμα 2 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 5000
1143
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 5000
1144
1º primaria C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 5000
1145
1a Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 5000
1146
4-Б Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 5000
1147
4-Б клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 5000
1148
klasa 4 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 5000
1149
Νήπια και Προνήπια 19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 5000
1150
Β' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 5000
1151
ΣΤ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 5000
1152
1ο Τμήμα 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 5000
1153
2ο Τμήμα 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 5000
1154
klasa 2a Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 5000
1155
6 SP Wydminy Grunwaldzka 94 5000
1156
Nagycsoportosok Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 5000
1157
Świetlica szkolna Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 5000
1158
2. osztály Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 5000
1159
Logika 3. a Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
1160
Рій "Єдинорожки" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
1161
Рій "Чорні пантери" Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 5000
1162
6a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 5000
1163
4-В Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 5000
1164
5-B Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 5000
1165
3 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 5000
1166
3-А Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 5000
1167
2 А КЛАС ТЕСТ за училище София 5000
1168
2.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 5000
1169
IV A- Albinutele Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 5000
1170
Розумнички Жуківська гімназія Шкільна, 59 5000
1171
Γ1 Παραδεισίου ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
1172
Νήπια Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 5000
1173
Δ' 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
1174
Ε' 2 τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 5000
1175
A2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1176
IV-C, Broscu'ele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
1177
IV-C, Broscuțele Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 5000
1178
3 B Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
1179
4 A Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 5000
1180
4-В Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 5000
1181
Ε' Τάξη 25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 5000
1182
1-а Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5000
1183
2 Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 5000
1184
Sówki Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 5000
1185
Klasa 3 B Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 5000
1186
1 клас Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 5000
1187
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 5000
1188
1d Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 5000
1189
2 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 5000
1190
3-4 класи Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 5000
1191
Ambitni Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 5000
1192
ART SCHOOL HERO NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 5000
1193
Krummar Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 5000
1194
3.bekkur Kerhólsskóli Borg 5000
1195
9 ára ÞEK Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 5000
1196
klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 5000
1197
Zajączki Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 5000
1198
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
1199
Siódma A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 5000
1200
Kreseczki, Plastusie, Pędzelki Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 5000
1201
2-Г Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 5000
1202
2. bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 5000
1203
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
1204
IB ZSP Paniówki Paniówki 5000
1205
2 клас КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 5000
1206
3E Bellville Primary School Bellville 5000
1207
Żabki Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 5000
1208
4º E5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 5000
1209
Четвърта възрастова група ДГ "Звездица" ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 5000
1210
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 5000
1211
2.º B Almagreira Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
1212
Clasa a III-a A Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 5000
1213
Mare D Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
1214
4 A IV NOVEMBRE Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 5000
1215
Clasa Spiridușilor Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1216
Clasa pregătitoare B - Clasa Buburuzelor Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 5000
1217
Clasa 2 E Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 5000
1218
Clasa V B Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 5000
1219
a III-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1220
CLASA a IV-a D Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 5000
1221
klasa 3 a Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
1222
Νήπια 2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 5000
1223
3 B step by step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 5000
1224
clasa a II a A Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 5000
1225
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 5000
1226
III d SP Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 5000
1227
mokytojos Romos 4 klasė Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 5000
1228
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
1229
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 5000
1230
Clasa a IV a Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 5000
1231
Clasa a VIII-a Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 5000
1232
Clasa a III-a C FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 5000
1233
Ananasy z 3 b klasy Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 5000
1234
GRUPA MIJLOCIE ,,GRUPA URSULETILOR" Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 5000
1235
GRUPA MARE ,,B”-ALBINUȚELOR Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 5000
1236
Clasa I D Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 5000
1237
GRUPA MARE A-GRUPA ALBINUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
1238
GRUPA MARE B - GRUPA MĂMĂRUȚELOR Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 5000
1239
Α Β Γ Δ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 5000
1240
3 QUANTUM STEM Нур-Султан 5000
1241
Pregatitoare B Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 5000
1242
Mare ,,C" Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 5000
1243
Clasa a IV-a A Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 5000
1244
2 - Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5000
1245
8-Б Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 5000
1246
4 Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 5000
1247
3 Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 5000
1248
4-В Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 5000
1249
5 I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 5000
1250
3e Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 5000
1251
Грудень 2021 Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 5000
1252
Τμήμα Αγγλικών 2 Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 5000
1253
Little Goose Goose primary Mariehamn 5000
1254
3-А, "Інтелект України" Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 5000
1255
Γ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 5000
1256
ΣΤ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 5000
1257
Β1 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 5000
1258
3-А Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 5000
1259
4-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 5000
1260
3 Бердичівський ЗОК14 Бердичів 5000
1261
Grupa Fluturasilor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
1262
3 Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 5000
1263
11 B Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 5000
1264
jaydem GGTutoring of Texas The Woodlands TX 5000
1265
3 А test test 5000
1266
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
1267
GRUPA MARE B - FLUTURASILOR Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 5000
1268
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 5000
1269
Pb1 EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 5000
1270
Clasa a-VII-a Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 5000
1271
Cercul de dans modern grupa VI Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
1272
3B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 5000
1273
Csipike Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
1274
grupa combinată ,,STELUTELOR” Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
1275
Buburuze Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 5000
1276
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
1277
2 е Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
1278
2-К класс СОШ 47 Бишкек 5000
1279
УВК ШГ38 Бишкек 5000
1280
УВК ШГ38 Бишкек 5000
1281
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
1282
СОШ 47 Бишкек 5000
1283
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
1284
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
1285
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 5000
1286
3 б УВК ШГ38 Бишкек 5000
1287
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 5000
1288
1 д класс УВК ШГ38 Бишкек 5000
1289
3 А УВК ШГ38 Бишкек 5000
1290
Grupa mare Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 5000
1291
STRUMFII Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 5000
1292
3 д УВК ШГ38 Бишкек 5000
1293
1 в УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1294
1-В УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1295
3 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
1296
4 д СОШ 54 Bishkek. 5000
1297
4г-класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1298
1 б СОШ 54 Bishkek. 5000
1299
СОШ 77 Город Бишкек 5000
1300
1- б СОШ 77 Город Бишкек 5000
1301
2-г класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
1302
PITICILOR GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 5000
1303
3B Cambridge Silk Road International School Bishkek 5000
1304
УВК ШГ38 Бишкек 5000
1305
4в-класс СОШ 77 Город Бишкек 5000
1306
3º A Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 5000
1307
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 5000
1308
1 Г класс СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1309
3 "В" СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1310
3 клас Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 5000
1311
Β1 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5000
1312
Β2 3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 5000
1313
Β1 2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 5000
1314
Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
1315
2 "Ж" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1316
CLASA ALBINUTELOR ISTETE STEP BY STEP Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 5000
1317
1.º B Escola Básica Hélia Correia Mafra 5000
1318
2-"З" УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1319
4 е СОШ 54 Bishkek. 5000
1320
3 е СОШ 54 Bishkek. 5000
1321
2 в УВК ШГ38 Бишкек 5000
1322
4 Б СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1323
1 Г УВК ШГ38 Бишкек 5000
1324
СОШ 47 Бишкек 5000
1325
4-а СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1326
4"Б" Гимназия 2 Каракол 5000
1327
4 В Гимназия 2 Каракол 5000
1328
2 В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1329
2"Г" Гимназия 2 Каракол 5000
1330
3 Д Гимназия 2 Каракол 5000
1331
4-В СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1332
СОШ60 Ул Ахунбаева 5000
1333
УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1334
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 5000
1335
4-Ж класс УВКГ #69 Фатьянова 10 5000
1336
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1337
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
1338
a II-a Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 5000
1339
Cultură și civilizație franceza Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 5000
1340
Grupa Mare "Ciupercutele" Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 5000
1341
4.A Základná škola Trebišov 5000
1342
1-К класс Средняя школа 40 г.Бишкек 5000
1343
Etnografie/ Folclor Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 5000
1344
4 клас КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 5000
1345
clasa a VI-a Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 5000
1346
GPN Urziceanca ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 5000
1347
GPN Ciocănești ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 5000
1348
Clasa a IV-a B Ciocănești ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 5000
1349
Γ2 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5000
1350
Mijlocie B Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 5000
1351
N 10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1352
Clasa Albinuțelor Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 5000
1353
2d 2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 5000
1354
Clasa IV C Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 5000
1355
Clasa Pregătitoare Batesti Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 5000
1356
Modrá trieda Duhova škôlka Bratislava 5000
1357
4-Г Розумнички Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 5000
1358
2-Б Розумники Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 5000
1359
Bia Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 5000
1360
T4 - Sobral - Cervães - 4º ano Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 5000
1361
1. a 2. ročník Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 5000
1362
Grupa mare a Steluțelor Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 5000
1363
45 Київ 5000
1364
III B Liceul Petru Rares Brasov 5000
1365
Clasa aVII a Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 5000
1366
Včielky Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 5000
1367
Včielky Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 5000
1368
Budapeštianska 1 Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 5000
1369
Clasa a IV-a E ALBINUTELE VESELE Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 5000
1370
2. B Zssmš Margecany Margecany 5000
1371
4. bekkur Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 5000
1372
2ºC Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5000
1373
1.C ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 5000
1374
4.A Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 5000
1375
4.A Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 5000
1376
4º F - EB1/JI de Castro Marim Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 5000
1377
Κλασικό και ολοήμερο 1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 5000
1378
3.A ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 5000
1379
Clasa a II-a Școala gimnazială Nocrich Nocrich 5000
1380
2 клас Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 5000
1381
Tröllahlíð Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 5000
1382
Clasa a III a B Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 5000
1383
3.B ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 5000
1384
3. Ročník ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 5000
1385
Grupa mare Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 5000
1386
4 клас Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 5000
1387
4. B Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 5000
1388
Grade 3C Addo Primary School Addo 5000
1389
clasa a II-a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 5000
1390
СОШ 77 Город Бишкек 5000
1391
GRUPA MICĂ Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 5000
1392
GRUPA MARE Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 5000
1393
3.A Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 5000
1394
CLASA PREGĂTITOARE Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 5000
1395
CLASA A IV-A CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 5000
1396
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 5000
1397
GRUPA MARE B Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 5000
1398
CLASA a X-a CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 5000
1399
първи клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 5000
1400
clasa a III-a CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 5000
1401
група"Барбарони" ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 5000
1402
Трети клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 5000
1403
Втори клас ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 5000
1404
Clasa I Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 5000
1405
a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 5000
1406
Clasa a II a BAZNA Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 5000
1407
Clasa a IV-a Boian Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 5000
1408
2 Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 5000
1409
Grupa Mică Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 5000
1410
CLASA a IV-a Bazna Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 5000
1411
Clasa a VII-a Bazna Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 5000
1412
GRUPA MICĂ-MIJLOCIE CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 5000
1413
Clasa a III a Bazna Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 5000
1414
Včielky ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 5000
1415
clasa P, I, a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 5000
1416
GRUPA NARE ALBINUȚELE Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 5000
1417
Clasa a V a A SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 5000
1418
2.A Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 5000
1419
Clasa a VIII a CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 5000
1420
Grupa Mică ,, Buburuze” Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 5000
1421
2.A Základná škola Trebišov 5000
1422
2 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 5000
1423
3 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 5000
1424
1 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 5000
1425
4 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 5000
1426
clasa a II-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 5000
1427
Psíčky SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 5000
1428
Clasa a III-a A CRTCETAȘII Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 5000
1429
Clasa a VI-a A Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 5000
1430
Grupa mijlocie B - Grupa piticilor Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 5000
1431
Grupa mică -Ștrumfii Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 5000
1432
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 5000
1433
III D Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 5000
1434
II.A Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 5000
1435
I в клас ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 5000
1436
Sova Materská škola Žehra 10 5000
1437
1.A Základná škola Spisska Nova Ves 5000
1438
3 група ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 5000
1439
2. bekkur Salaskóli 201 Kópavogur 5000
1440
5.B ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 5000
1441
1.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 5000
1442
1.A ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 5000
1443
Clasa Pregatitoare B Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 5000
1444
Clasa I B Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 5000
1445
1.A ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 5000
1446
Στ1 69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 5000
1447
II E Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 5000
1448
Ε' Τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 5000
1449
Clasa I Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 5000
1450
GRADE 2 ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 5000
1451
1 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 5000
1452
classe quarta castel campagnano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 5000
1453
3-Г клас "Енерджайзери" Одеський НВК № 84 м. Одеса 5000
1454
5 клас Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 5000
1455
a IV-a B Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 5000
1456
Супер герои - калинки НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 5000
1457
2 клас Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 5000
1458
Δ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 5000
1459
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 5000
1460
Grupa mare Șoriceii Grădinița Nr. 149 București 5000
1461
Clasa I B-clasa stelutelor Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 5000
1462
3A PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 5000
1463
3B PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 5000
1464
Α1 2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 5000
1465
4 група ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 5000
1466
3.A Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 5000
1467
1-В Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 5000
1468
Τμήμα 3 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 5000
1469
Група Дъга ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 5000
1470
Špióni SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 5000
1471
Богуславчани. 4 клас Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 5000
1472
Τμήμα 1 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 5000
1473
Τμήμα 3 6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 5000
1474
Α' τάξη Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 5000
1475
Розумні совенята Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 5000
1476
Leanne 2nd Class Bellville Primary School Bellville 5000
1477
Γ' Τάξη 4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 5000
1478
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 5000
1479
test2 grape bajkalska 22 5000
1480
Grade 3 Academy Private School Cape Town 5000
1481
Τμήμα 3 2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 5000
1482
Γ - Δ Τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 5000
1483
clasa a IV-a A Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 5000
1484
III Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 5000
1485
"Звездички" ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 5000
1486
1. trieda ZŠ s MŠ Urmince Urmince 5000
1487
CLASA PREGATITOARE B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 5000
1488
2.3 EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 5000
1489
2.A Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 5000
1490
Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 5000
1491
Classe 5A PIER DELLE VIGNE IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 5000
1492
Els futbolistes 2 Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 5000
1493
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 5000
1494
Δ' Τάξη ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 5000
1495
Clasa a II-a Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 5000
1496
2n Santa Creu Anglesola 5000
1497
4t Santa Creu Anglesola 5000
1498
Santa Creu Anglesola 5000
1499
Grupa Maghiară Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 5000
1500
EI3 i 4 Escola Galceran de Pinós Bagà 5000
1501
EI5 Escola Galceran de Pinós Bagà 5000
1502
Grupa Mijlocie C, Florilor Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 5000
1503
4ºF5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 5000
1504
Grade 2.1 M Erasmus EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 5000
1505
Grade 3.3 H Grundling EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 5000
1506
3.BV Vogaskóli Reykjavík 5000
1507
GRUPA MARE A București, Grădinița ”Licurici” București 5000
1508
5D Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 5000
1509
3.A. Academia Primary School Eersterivier 5000
1510
Grupa mjlocie Lebedele Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 5000
1511
PROVA_ROGERPIERA_CLASSE PROVA_ROGERPIERA Hospitalet de Llobregat 5000
1512
Gbcghxugfb Materská škola Ševčenkova 35 5000
1513
2E3 Brackenfell Primary Cape Town 5000
1514
JUNIORII VESELI CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 5000
1515
Ε1 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 5000
1516
1 Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 5000
1517
3 Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 5000
1518
4 Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 5000
1519
3ºB Escola E.B1 de Alvor Portimão 5000
1520
4A4 Brackenfell Primary Cape Town 5000
1521
4E1 Brackenfell Primary Cape Town 5000
1522
3.º A EB Montes de Alvor Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 5000
1523
Infantil 3 años CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 5000
1524
Δ1 17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 5000
1525
URSULEȚILOR Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 5000
1526
FLORILOR Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 5000
1527
BUBURUZELOR Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 5000
1528
CLASA PREGĂTITOARE B ( ALBINUȚE) Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 5000
1529
Clasa a II-a C Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 5000
1530
Mokytojos Snieguolės. P" Pelėdžiukų gr." Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 5000
1531
CARMEN ROMERO 3 CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 5000
1532
3 kl. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 5000
1533
8.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1534
Clasa a IIa Clondiru Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 5000
1535
Mokytojos Orestos klasė Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 5000
1536
8.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1537
3. B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 5000
1538
Primer cicle: Indiana Jones Escola Sant Climent Coll de Nargó 5000
1539
5-latki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 5000
1540
kl.I Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 5000
1541
4.a Základná škola Detva 5000
1542
Klasa I Szkoła Podstawowa Wrocław 5000
1543
Grupa Mare - Fluturașii Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 5000
1544
III. D ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 5000
1545
Grupa Greierașilor Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 5000
1546
Clasa a VI a Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 5000
1547
Ekoludki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 5000
1548
Micii Exploratori Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 5000
1549
Mică Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 5000
1550
a IV-a A Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 5000
1551
ΧΟΠΑ ΗΡΩΕΣ 2 2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 5000
1552
VII g Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 5000
1553
Druga Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 5000
1554
Klasą 2A Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 5000
1555
klasa pierwsza Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 5000
1556
2A Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 5000
1557
clasa a IV-a A Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 5000
1558
Mladý zdravotník Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 5000
1559
Clasa a IV-a C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 5000
1560
Інтернет Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 5000
1561
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 5000
1562
8G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 5000
1563
3 klasė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 5000
1564
Grupa Czerwona Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 5000
1565
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 5000
1566
Zerówka Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 5000
1567
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 5000
1568
2b klasė Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 5000
1569
Buburuze Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 5000
1570
Barrocal 4.º ano Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 5000
1571
3f Школа UMKA School Алматы 5000
1572
1 d Школа UMKA School Алматы 5000
1573
2 D Школа UMKA School Алматы 5000
1574
2n Escola Poeta Foix Barcelona 5000
1575
Школа UMKA School Алматы 5000
1576
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 5000
1577
2a Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 5000
1578
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 5000
1579
Klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 5000
1580
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 5000
1581
6º A C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 5000
1582
2 "B" Школа UMKA School Алматы 5000
1583
1 "B" Школа UMKA School Алматы 5000
1584
Klasa I Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 5000
1585
Bratki VI Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 5000
1586
starszaki grupa MOTYLKI ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 5000
1587
grupa "Motylki"5 ;6latki Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 5000
1588
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 5000
1589
Четвърта група "Звънче" ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 5000
1590
4. А клас СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 5000
1591
3 клас СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 5000
1592
3 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 5000
1593
Żuczki Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 5000
1594
1 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 5000
1595
2 ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 5000
1596
4.Б клас СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 5000
1597
4 клас ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 5000
1598
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Hărău Hărău 5000
1599
1 а СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 5000
1600
Grupa Pajacyki Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 5000
1601
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 5000
1602
3-Б КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 5000
1603
4-Ж КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 5000
1604
CPB Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 5000
1605
2-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
1606
1 клас - 2 група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 5000
1607
2-Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
1608
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 5000
1609
ŻABKI 5 LATKI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 5000
1610
klasy1-3 Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 5000
1611
1 Б клас СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 5000
1612
Muchomorki Przedszkole w Górznie Górzno 5000
1613
4-Ж Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 5000
1614
3a Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 5000
1615
3. trieda Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 5000
1616
Grupa 7 Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 5000
1617
Grupa Mare B Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 5000
1618
2c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 5000
1619
Pregătitoare Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 5000
1620
Grupa mică/mijlocie Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 5000
1621
A4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 5000
Núm.CLASSEESCOLAPAÍSPOBLACIÓPUNTS
1
3.B ZŠ s MŠ Liesek Liesek 760712
2
3.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 714905
3
3.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 480514
4
Špeciálna trieda Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 368240
5
3.D ZŠ Tribečská Topoľčany 364483
6
Školienky Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 356531
7
3-Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 352512
8
Clasa Pregătitoare B COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 336519
9
1c Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 334644
10
Klasa 1 a Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 333799
11
Sówki Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 328806
12
2.B Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 323586
13
3MŠ ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 317122
14
2-В super fast Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 294885
15
4º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 293882
16
2-Б Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 283007
17
4.A ZŠ Abovská 36, Košice Košice 279131
18
Piata B Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 278524
19
старша різновікова група "Бджілка" Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 258798
20
3.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 254581
21
3a SP Wydminy Wydminy 246947
22
3.A ZŠ s MŠ Liesek Liesek 238143
23
3A3 Brackenfell Primary Cape Town 237935
24
3A2 Brackenfell Primary Cape Town 237446
25
grupa mare D București, Grădinița ”Licurici” București 234930
26
Príšerky ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 234003
27
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 231192
28
УВК ШГ38 Бишкек 229201
29
Mokytojos Gražinos Š. 3D klasės mokiniai 2022 m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 220981
30
7 A Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 216513
31
28супергероїв4-Б Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 205202
32
Chrobáčiky 4.A Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 200806
33
Skrzaty Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 197809
34
3-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 194943
35
T9 - EB Prado Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 194521
36
4.A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 192207
37
ΤΜΗΜΑ 1 1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 189908
38
2a Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 186209
39
3 клас Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 186024
40
4-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 185850
41
1-А Сонячний Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 182934
42
2-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 176233
43
4. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 175727
44
1.C Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 171381
45
V A IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 169681
46
3b SP Wydminy Wydminy 165471
47
ΣΤ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 165459
48
ŠKD Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 164815
49
3DPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 163101
50
3. B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 161590
51
Klasa 1A Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 158241
52
III A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 158091
53
2.B Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 157537
54
3-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 155274
55
2. C ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 155122
56
Vilmos Meškauskienės 3a klsė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 153849
57
4º BPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 153780
58
4.B Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 151078
59
3.º C PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 144189
60
2.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 143895
61
Záchranárikovia Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 142415
62
Grade 3 A4 Brackenfell Primary Cape Town 142102
63
2 a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 134716
64
3.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 134630
65
3.D ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 134030
66
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 132982
67
1E Гимназия 2 Каракол 131240
68
Clasa I A COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 131045
69
2. A ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 129884
70
2.º A de Alcainça EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 128869
71
1.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 127624
72
4A3 Brackenfell Primary Cape Town 127024
73
Ολοήμερο 14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 125659
74
Klubíkovia druháci ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 123698
75
1.B ZŠ Pugačevova Humenné 121194
76
Desiatka Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 120417
77
4-А Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 119334
78
1"в"-М.Минчева СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 118984
79
4º CPM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 117378
80
2 клас Смайлик Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 115677
81
4-А Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 114767
82
2.A Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 104358
83
1/2 SM Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 104097
84
6. A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 103442
85
Sovičky Henkel škôlka Bratislava 101876
86
4b SP Wydminy Wydminy 100652
87
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 99761
88
1.A Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 99438
89
2-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 99309
90
4-Б Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 98149
91
2-Е Ліцей № 25 Івано- Франківськ 98082
92
4.A ZŠ s MŠ Voderady Voderady 97985
93
Τμήμα 2 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 97796
94
1 - А клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 95792
95
1.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 95467
96
4-Б Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 95319
97
IV.A Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 94949
98
Tygryski Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 94290
99
4-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 94020
100
2-Д Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 92841
101
Classe 2^ - Castel Campagnano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 92574
102
3E2 Brackenfell Primary Cape Town 91968
103
1. A Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 91779
104
4.B ZŠ Abovská 36, Košice Košice 91392
105
3A1 Brackenfell Primary Cape Town 91181
106
3 APM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 90686
107
2A1 Brackenfell Primary Cape Town 90677
108
Γ τάξη 5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 89828
109
Sovičky Základná škola s MŠ Likavka Likavka 89665
110
Veveričky Materská škola Zohor Zohor 88720
111
4 -А Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 88603
112
2.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 85952
113
A1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 84986
114
3-А Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 84114
115
Classe Quinta IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 83697
116
III B Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 82424
117
4. ročník ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 82198
118
4°ACD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 81902
119
Tretiaci Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 81595
120
FAMILY ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 81397
121
4A2 Brackenfell Primary Cape Town 81196
122
4.A ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 80467
123
Šiaulių lopšelis-darželis ,,Žiogelis'' grupė ,,Ančiukai'' Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 79897
124
1° B Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 77738
125
4-А Міцні горішки Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 76581
126
Νήπια Δράμας 9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 75763
127
4-А Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 75503
128
T3V Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 75050
129
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 74742
130
Motylki Przedszkole Nr 27 Chorzów 73973
131
a IV-a C Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 73887
132
IV B I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 73239
133
Včielky Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 72984
134
Δ1 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 72967
135
1-б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 72831
136
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 72811
137
2.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 72542
138
3-Ж УВК ШГ38 Бишкек 72424
139
III.A ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 71833
140
6A Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 71809
141
1.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 69822
142
6a SP Wydminy Wydminy 69003
143
4.A ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 68995
144
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 67535
145
3-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 66736
146
3-Б Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 66732
147
УВК ШГ38 Бишкек 66718
148
2-а класс СОШ 77 Город Бишкек 66414
149
IV.A Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 64970
150
3 - В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 64830
151
4.B ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 64632
152
2-А Росток Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 64479
153
Clasa eroilor Fast Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 63416
154
ΤΜΗΜΑ 2 1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 63372
155
Zümi-nagy Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 63057
156
Супер 4-А Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 62883
157
klasa 4b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 61936
158
2.C ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 61513
159
Słoneczka Przedszkole nr 215 Warszawa 61358
160
1.B Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 60888
161
2b Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 60561
162
Stonožky Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 60236
163
IV A IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 59973
164
3.B Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 58805
165
2.C Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 58695
166
1 В класс Средняя школа 40 г.Бишкек 57893
167
Sovičky 2.B Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 57600
168
1.c Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 57292
169
Подготвителна група 6 - годишни ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 56558
170
4. A EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 56464
171
1 Cонечки Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 56456
172
Νήπια Προνήπια Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 56434
173
3-З УВК ШГ38 Бишкек 56402
174
II SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 56130
175
1 клас-СЛЪНЦЕ ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 56015
176
1.B Šmolkovia ZŠ Mierová 46 Bratislava 55701
177
Clasa steluțelor Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 55525
178
4.B ZŠ s MŠ Voderady Voderady 55330
179
1.º / 3.º VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 54854
180
1.B ZŠ s MŠ Voderady Voderady 54763
181
3ºB Pedra Mourinha Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 54713
182
Mokytojos Danutės I. 4D klasės mokiniai 2022 m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 53928
183
KLASA 2-3 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 53480
184
Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 53353
185
Β' Τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 53016
186
IV.A Základná škola Čaklov Čaklov 52690
187
II.B Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 52515
188
IV A I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 52451
189
3.C Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 51457
190
2-В Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 50981
191
3-А Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 50564
192
II B, Prietenii naturii Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 49867
193
2А КЛАС СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 49493
194
Τετάρτη / Δ2 2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 49344
195
2-В Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 49327
196
Puisorii-Mica B Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 49323
197
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 48827
198
3.A Základná škola Bukovecká 17 Košice 48826
199
4-Б Росточки Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 48553
200
IV C I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 48279
201
P B -Albinutele istețe Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 47919
202
Rybky Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 47001
203
1.A Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 46999
204
4.C Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 46997
205
3-Б Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 46864
206
1.A Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 46610
207
2n Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 46603
208
III B I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 46386
209
4a Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 45906
210
3 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 45830
211
klasa 1 Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 45602
212
Predškoláci ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 45265
213
1-3 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 45239
214
3.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 45182
215
Гердани Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 44068
216
Clasa pregătitoare B Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 43899
217
Δ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 43796
218
2 Е УВК ШГ38 Бишкек 43790
219
Средняя школа 40 г.Бишкек 43757
220
5 G Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 43071
221
MB 2,3 - Turma B Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 43010
222
УВК ШГ38 Бишкек 42584
223
LOU B EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 42543
224
4º APM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 42333
225
Daivos K. 3C klasės mokiniai 2022m. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 41772
226
CAF EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 41176
227
Classe IV Ruviano IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 41134
228
2 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 41107
229
IIIA Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 40032
230
clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 156 București 39877
231
Clasa 3-a B Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 39864
232
Clasa a IV-a SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 39535
233
4.A Mierová ZŠ Mierová 46 Bratislava 39369
234
1b i 2a Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 39292
235
Odkrywcy Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 39025
236
Clasa a III-a Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 39007
237
Vĺčatá SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 38857
238
IV D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 38188
239
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 37942
240
2-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 37782
241
1a Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 37764
242
T4-Cabanelas Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 37352
243
Clasa Pregatitoare Bazna Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 37300
244
1 клас ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 36637
245
Ν1 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 36069
246
2 б СОШ 54 Bishkek. 35909
247
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 35515
248
II. A Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 35498
249
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 35413
250
1d Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 35350
251
1. B Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 34579
252
Lontrinha Colégio do Rio Portimão 34414
253
Clasa Bucuruzelor SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 34340
254
3ºA EB 1 Arganil Arganil 34215
255
"Непосидючий 4-Б клас" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 33788
256
3.d Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 33720
257
1-В Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 33696
258
Zerówczaki Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 32708
259
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 32701
260
Klasa I Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 32655
261
CLASA I C Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 32583
262
Соколи Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 32567
263
1.B ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 32560
264
KLASA 3a "BŁYSKAWICA" Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 32339
265
Grade 3 A/E Bellville Primary School Bellville 32304
266
3D Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 32300
267
Δ' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 32079
268
4. osztály Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 32013
269
Šiaulių l/d "Drugelis", "Boružėlės" grupė Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 31696
270
Pregătitoare C Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 31688
271
Clasa Pregătitoare D FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 31633
272
Classe quinta Piana di M. Verna IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 31416
273
Krasnoludki Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 31335
274
4 клас Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 31203
275
2 КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 31088
276
Zachranári ZŠ s MŠ Rabča Rabča 31047
277
УВК ШГ38 Бишкек 31026
278
Усмивка ДГ Снежанка Ловеч 30961
279
1a integracyjna Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30935
280
УВК ШГ38 Бишкек 30793
281
4.A Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30705
282
2. B Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30685
283
Clasa a III-a B COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30250
284
3.C ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 30190
285
III. ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30178
286
Πρωινό τμήμα νηπίων -Προνηπίων Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 30120
287
3-Б Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 29756
288
УВК ШГ38 Бишкек 29723
289
Hrdinovia z V. oddelenia ZŠ Zarevúca Ružomberok 29444
290
3.b osztály Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 29332
291
1º C E.Primaria Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 29126
292
2.C Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 28875
293
Ritos Guobienės 3b klasė Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 28827
294
2-A Розумники Початкова школа #26 Івано - Франківськ 28770
295
SÓWKI Przedszkole im. Barbórki Bolesław 28432
296
2 клас - 1 група НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 28215
297
4-А клас Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 28160
298
4.ročník Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 28155
299
3 "А" Школа UMKA School Алматы 28049
300
Νηπιαγωγείο 2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 27610
301
1r B L'Ós Polar Escola Joventut Callús 27604
302
Včielky1.A ZŠ Mierová 46 Bratislava 27344
303
Clasa a -IV-a Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 27296
304
2-Б УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 27263
305
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 27141
306
4.A Základná škola Trebišov 27119
307
4A1 Brackenfell Primary Cape Town 26720
308
Бързи герои 112 от ЧОУ Образователни Технологии- София ЧОУ Образователни технологии София 26655
309
4 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 26588
310
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 26542
311
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 26532
312
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 26457
313
1r A Escola Joventut Callús 26427
314
Спритні Синички НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 26303
315
1-Б ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 26271
316
Klas 1a Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 26137
317
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 25753
318
3 А Средняя школа 40 г.Бишкек 25743
319
3 /4 Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 25650
320
1 - Г Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 25472
321
III.A ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25454
322
3 В Гимназия 2 Каракол 25449
323
2 И УВК ШГ38 Бишкек 25419
324
3.b Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 25199
325
Motylki Przedszkole nr 215 Warszawa 25163
326
Γ1-Γ2 1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 24957
327
2 а СОШ 54 Bishkek. 24931
328
Детелини ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 24903
329
Druga A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24721
330
klasa II Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 24540
331
3.º A EB Mexilhoeira Grande Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 24155
332
Trzecia A Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 24088
333
3E3 Brackenfell Primary Cape Town 24041
334
3.C Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 23931
335
3-А Школярики Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 23900
336
klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 23821
337
3d Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 23672
338
УВК ШГ38 Бишкек 23646
339
1r Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 23590
340
Средняя школа 40 г.Бишкек 23339
341
Segundo CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 23214
342
3.c ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 23180
343
ЗАЕДНО МОЖЕМ- ВТОРИ А КЛАС НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 23169
344
2FA EB do Facho Rua 11 de março de 1988 23010
345
Druháci Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 22983
346
10A Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 22950
347
3.A Sovičky ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 22815
348
1b Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 22786
349
6latki Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 22673
350
Turma A 1.º/ 4.º Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 22631
351
3º Ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 22516
352
СОШ 47 Бишкек 22474
353
5a SP Wydminy Wydminy 22452
354
3-Д класс УВКГ #69 Фатьянова 10 22439
355
2º A EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 22435
356
III A Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 22389
357
Tercero de Primaria CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 22357
358
4º8 Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 22282
359
klasa I Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 22266
360
4.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 22221
361
4. b (Bélák) Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 22187
362
Maci Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 22113
363
Kuriatka Materská škola Zohor Zohor 21800
364
III D I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 21649
365
СОШ 47 Бишкек 21573
366
T2 - EB1 de Sobral-Cervães Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 21505
367
2.a Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 21473
368
Turma L Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 21285
369
Našlaitė Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 21168
370
5B I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 21107
371
4º AN EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 20678
372
Clasa a II-a Velț Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 20665
373
1 Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 20661
374
V A Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 20648
375
1 Г Средняя школа 40 г.Бишкек 20516
376
2.C Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 20443
377
classe quinta scuola primaria Mombelli Villanova Monferrato Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 20409
378
Grupa Mamarutelor Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 20399
379
Β' Τάξη Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 20368
380
II.A Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 20316
381
2 . B ZŠ Abovská 36, Košice Košice 20270
382
2ºD EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 20213
383
2.C Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 20194
384
Grupa Ștrumfilor Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 20100
385
klasa III Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 20084
386
3a klasė, mokytoja Gražina Šikšnienė Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20063
387
Clasa Pregătitoare B Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 19927
388
Jagódki Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 19808
389
Ν2 Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 19635