0
0
TAULA DE CLASSIFICACIÓ
Aconseguiràs ser el millor heroi RÀPID del món?

Ves pujant en la taula de classificació a mesura que guanyes punts als apartats dels llibres electrònics i el campament base i superes el teu propi rècord en els jocs en línia.
FILTRE:
Núm.ESCOLAPAÍSPOBLACIÓPUNTS
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 8546677
2
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 4403543
3
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2749924
4
??????? Αθήνα 1866046
5
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 1289402
6
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 1273371
7
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1069485
8
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1040390
9
Základná škola Martinská 20, Žilina Žilina 900020
10
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 830915
11
ZŠ P.O. Hviezdoslava Trstená 779580
12
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 776694
13
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
14
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 740631
15
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712753
16
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 703493
17
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 666274
18
Základná škola Užhorodská, 39 Košice ZŠ Užhorodská 39, 629528
19
Комунальний заклад "Ліцей №1" Кам'янської міської ради місто Кам'янське Дніпропетровська область 621128
20
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 568966
21
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 567152
22
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 559216
23
Základná škola Ľubotice Strážnická 26, 08006 Ľubotice 558237
24
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 552404
25
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 538216
26
Орелецька гімназія Село Орелець 534382
27
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 516876
28
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 492006
29
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 480730
30
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 478505
31
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
32
SP Wydminy Wydminy 474010
33
Simon Rodriguez Quito 472091
34
Základná škola s materskou školou Ondreja Cabana Komjatice 470511
35
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 462052
36
Centro Escolar de Lijó Barcelos 453707
37
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 442914
38
Materská škola Láb Láb 413024
39
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 404690
40
26o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 395949
41
Základná škola Považská Teplá Považská Bystrica 395514
42
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 390223
43
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 388173
44
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
45
Základná škola Korňa Základná škola Korňa 380528
46
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 378041
47
SZS UNES Nitra 363900
48
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
49
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 342740
50
ОУ "Никола Обретенов" Русе 339672
51
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 331056
52
Súkromná základná škola s materskou školou Námestie slobody 100, 08301 Sabinov 326134
53
E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 320056
54
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 311585
55
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 299582
56
Základná škola s materskou školou Mútne 224 Mútne 294424
57
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 285641
58
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 284462
59
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 283784
60
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare ", Alexandria Alexandria 272212
61
Základná škola Polomka Polomka 267714
62
ZŠ s MŠ Š. Moysesa Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom 264530
63
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
64
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
65
13ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ 241434
66
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
67
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228194
68
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 227781
69
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 217266
70
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 214272
71
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
72
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206600
73
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΡΙ ΛΑΓΚΑΔΑ 202651
74
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 200694
75
СУ "СВ. ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 197980
76
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 192344
77
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 189916
78
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 184387
79
Woodcrest Public School 180452
80
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 174866
81
ZŠ SNP 1, Humenné Humenné 174468
82
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 170720
83
Základná škola,Dlhä 43,35, Dlhé Klčovo Dlhé Klčovo 163140
84
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
85
Základná škola s materskou školou Podbiel Podbiel 157936
86
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
87
Základná škola, Školská ulica 197/10 Cabaj-Čápor 156938
88
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 153340
89
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 151768
90
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 150258
91
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
92
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 148748
93
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 143182
94
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 140382
95
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
96
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 139326
97
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 138784
98
Brackenfell Primary Cape Town 136378
99
CEIP NTRA SRA DEL ROSARIO (30008431) ALHAMA DE MURCIA 135756
100
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 134952
101
Миколаївський ліцей №19 Миколаївської міської ради Миколаївської області м.Миколаїв, Миколаївська область 133452
102
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 132971
103
ZŠ s MŠ, Demandice 131 Demandice 935 85 132840
104
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 132582
105
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
106
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 127418
107
Școala Gimnazială Nr 80, București București 127050
108
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 125598
109
Henkel škôlka Bratislava 125321
110
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 123715
111
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
112
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 120916
113
ДГ "СИНЧЕЦ" - СМОЛЯН Смолян 119018
114
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117466
115
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 115478
116
ОУ "ИВАН ВАЗОВ" - СМОЛЯН Смолян 113598
117
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
118
НУ "Г. С. РАКОВСКИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 110822
119
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 110782
120
Spojená škola, Školská 478, Zborov Zborov 110538
121
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
122
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 107468
123
СУ "ОТЕЦ ПАИСИЙ" - СМОЛЯН Смолян 107422
124
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 107050
125
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 106678
126
Piaristická spojená škola sv. Jozefa Kalazanského Nitra Nitra 106650
127
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 106038
128
Escola do Sardão Rua do Lameiro 101494
129
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
130
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
131
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
132
Birštono gimnazija Birštonas 98408
133
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
134
18ο Δημοτικό Σχολείο Καβάλας Καβάλα 96034
135
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 94117
136
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 91543
137
ОУ "ПРОФ. Д-Р АСЕН ЗЛАТАРОВ" - СМОЛЯН Смолян 91274
138
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
139
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 89026
140
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 88018
141
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 87311
142
Základná škola Mudroňova Bratislava-Staré Mesto 87286
143
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 87080
144
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
145
Grunnskólinn í Hveragerði 810 Hveragerði 86110
146
Základná škola M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 85834
147
Základná škola Nižná Olšava Nižná Olšava 85254
148
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
149
ДГ № 22 ЗВЪНЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 82926
150
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
151
ZŠ Ul. karpatská 803/11, Svidník Karpatská 803/11, Svidník 80105
152
Grundaskóli Espigrund 79182
153
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
154
Základná škola Juraja Fándlyho Sereď Sereď 79005
155
Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 78728
156
Φυλλαναγνωσία, εργαστήρι παραμυθιών ΝΑΞΟΣ 78430
157
26 Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Καλαμαριά/ θεσ/νίκη 77730
158
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
159
Przedszkole nr 215 Warszawa 76109
160
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
161
The Key Creative School ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗ 75310
162
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 74684
163
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
164
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 73732
165
ДГ "СЛАВЕЙЧЕ" - СМОЛЯН Смолян 73670
166
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 72206
167
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
168
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 71744
169
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
170
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 71560
171
Jardim-Escola João de Deus de Penafiel Penafiel 71484
172
6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 70620
173
Cirkevná základná škola sv. Demetra, Ražňany Ražňany 70416
174
ДГ "БУРАТИНО" - СМОЛЯН Смолян 70328
175
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 69888
176
ZŠ Hôrka Hôrka 50 69856
177
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 69320
178
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
179
Hlíðarskóli Akureyri 68784
180
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗ 68716
181
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68670
182
ZŠ Karpatská Svidník 67494
183
Základná škola, Závadka 195 Závadka 195 67480
184
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
185
16ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 66242
186
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 66104
187
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 66096
188
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 66000
189
12 орта мектеп-гимназиясы Талдықорған 65400
190
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 65158
191
ПЪРВО СУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - СМОЛЯН Смолян 63600
192
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 63058
193
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 63000
194
КГУ « Гимназия 1» Караганда 62800
195
КГУ "Валеологическая специализированная школа-комплекс для одаренных детей" управления образования Восточно-Казахстанской области Усть-Каменогорск 62200
196
Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Ált. Isk. és AMI Vámosszabadi Tagiskolája Vámosszabadi 62102
197
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 62089
198
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 61966
199
Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras Kačerginė 61948
200
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 61701
201
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
202
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
203
"Көктөбе орта мектебі"КММ Алматы облысы 60700
204
ОУ "СТОЮ ШИШКОВ"- СМОЛЯН Смолян 60600
205
Escola Básica Ria Formosa Faro 60408
206
ДГ ПРИЯТЕЛИ - КУКЛЕН КУКЛЕН 60400
207
Cirkevná spojená škola Školská 650, 093 02 Vranov nad Topľou 60100
208
ОУ "ЮРИЙ ГАГАРИН" - СМОЛЯН Смолян 60000
209
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 24 TIMIȘOARA TIMIȘOARA 59844
210
ДГ "СЛЪНЦЕ" - СМОЛЯН Смолян 59616
211
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
212
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 59370
213
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
214
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
215
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
216
Spojená škola Pohronská Polhora Pohronská Polhora 57392
217
Brașov, Liceul cu Program Sportiv Brașov 57380
218
Colegio La Asunción (León) León 56984
219
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 56980
220
Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області Селище Андріївка 56940
221
КГУ "Средняя школа Коктобе" Алматинская область, Еңбекшиказахский район, поселок Коктобе 56600
222
39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі Ақтөбк қаласы 56200
223
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
224
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 55704
225
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
226
ZŠ,Ul.P.J.Šafárika 3, Prievidza Ul.P.J.Šafárika 3, 97101, Prievidza 54700
227
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
228
MŠ Osloboditeľov Humenné 54346
229
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
230
EB Cruz de Argola Guimarães 54224
231
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
232
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 53040
233
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 52812
234
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
235
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 52247
236
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
237
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
238
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
239
СУ ОТЕЦ ПАИСИЙ - КУКЛЕН КУКЛЕН 51200
240
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
241
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 51012
242
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 51001
243
ТЕСТ за училище София 51000
244
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село КОНУШ Хасково 50400
245
20ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 50280
246
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 50084
247
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
248
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
249
Стрийська початкова школа №12 Стрий 49600
250
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 49129
251
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 48863
252
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 48799
253
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
254
Лісовицький ліцей Лісовичі 48040
255
ОУ "СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - с. СМИЛЯН Смилян 47980
256
Babtų gimnazija Babtai 47840
257
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 47760
258
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 47288
259
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
260
Жетісу облысы,Талдықорған қаласы 12 орта мектеп гимназия Талдықорған 47100
261
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 46377
262
Súkromná základná škola Guliver A.T.Sytnianskeho 2867/4, Banská Štiavnica 45800
263
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
264
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
265
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
266
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
267
КГУ ОШ #55 Алматы 45300
268
ДГ РАДОСТ - СМОЛЯН Смолян 45200
269
Niepubliczne Przedszkole Radosne Słoneczko Radzionków 45000
270
EB1/JI de Alcobaça Alcobaça 45000
271
ОУ "СВ. КЛИМЕН ОХРИДКСИ" - гр. ХАСКОВО Хасково 45000
272
Достық орта мектебі Ақсу 45000
273
№72 мектеп-лицейі Астана қаласы 45000
274
EB1/JI N.º 3 da Cavalinha Olhão 45000
275
26.СУ "Йордан Йовков" София 45000
276
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
277
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 44750
278
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
279
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 44420
280
Brașov, Liceul „Andrei Mureșanu” Brașov 44320
281
ZŠ P. O. Hviezdoslava Trstená ZŠ P. O. HVIEZDOSLAVA Trstená 44278
282
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 44197
283
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 43852
284
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
285
CEIP QUEVEDO León 43600
286
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
287
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
288
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 43187
289
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
290
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 42910
291
Școala Gimnazială Nr 1 Todirești Todiresti 42600
292
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
293
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
294
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
295
Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 42020
296
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
297
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
298
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 41772
299
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 41613
300
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
301
ZŠ s MŠ Častá Častá 41200
302
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 41060
303
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
304
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 40941
305
Зубівмостівська гімназія Кам'янка-Бузької міської ради село Зубів Міст, Львівський район, Львівська область 40858
306
ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ" - гр. ХАСКОВО Хасково 40400
307
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
308
BRAȘOV, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 13 BRAȘOV 40200
309
ДГ №1 ЯН БИБИЯН - гр. ХАСКОВО Хасково 40200
310
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
311
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
312
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
313
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
314
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
315
Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 40000
316
КЗ "Жмеринський ліцей #3" м. Жмеринка, Вінницької області 40000
317
QUANTUM STEM Нур-Султан 40000
318
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
319
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 40000
320
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 40000
321
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 40000
322
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
323
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
324
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
325
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
326
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 39001
327
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 38980
328
"Saulė" Joniškis 38899
329
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38830
330
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
331
Colegio Almedina Córdoba 38600
332
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 38450
333
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
334
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
335
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
336
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
337
Stapaskóli Reykjanesbær 37600
338
ZŠ s MŠ A. Vagača Detva Štúrova 12, 962 12 Detva 37600
339
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
340
ZŠ M.R.Štefánika Trebišov Trebišov 37512
341
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
342
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
343
Duhova škôlka Bratislava 37132
344
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
345
Grădinița 256 București 37000
346
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
347
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
348
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
349
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
350
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
351
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
352
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 36290
353
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
354
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
355
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
356
ДГ №11 ЕЛХИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 36000
357
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
358
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola Szigetmonostor 35812
359
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35800
360
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
361
ДГ № 19 ЩУРЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 35600
362
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
363
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 35539
364
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 35400
365
Základná škola s materskou školou Bežovce Bežovce 35400
366
ОУ "Стою Шишков", с. Търън с. Търън 35400
367
ДГ "ЗОРНИЦА" - СМОЛЯН Смолян 35400
368
ДГ "РУСАЛКА" - с. ТЪРЪН, община СМОЛЯН село Търън, Община Смолян 35400
369
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 35300
370
3o Δημοτικό Σχολείο Ιτέας ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ 35200
371
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 35200
372
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
373
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
374
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
375
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
376
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 35000
377
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
378
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
379
Școala Gimnaziala Mihăilești Comuna Mihăilești, jud Buzău 35000
380
Scoala Gimnaziala nr.1 Eforie Nord Eforie Nord 35000
381
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
382
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 35000
383
Scoala Gimnazială Dimitrie Luchian, com. Piscu, jud. Galati Galati, comuna Piscu 35000
384
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 35000
385
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
386
Școala Gimnazială Ciocănești Ciocănești 35000
387
ДГ "ВЕСЕЛУШКО" - Смолян 35000
388
English Drama MicroSchool Θεσσαλονίκη 35000
389
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 Херсонської міської ради м. Херсон 35000
390
Littleland ΚΔΑΠ Παλαιόκαστρο 35000
391
Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №44 Херсонської міської ради Херсон 35000
392
КГУ "ОШ с. Шуйское отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области" Село Шуйское, Атбасарский район 35000
393
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 35000
394
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
395
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 35000
396
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
397
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
398
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
399
Zakladná škola Narnia Levice Františka Hečku 25, Levice 35000
400
Colégio do Rio Portimão 35000
401
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
402
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 34980
403
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 34838
404
ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou Hrnčiarovce nad Parnou 34820
405
Lugoj, SCOALA GIMNAZIALA NR.3 LUGOJ 34330
406
Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 34299
407
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
408
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
409
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 33241
410
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
411
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
412
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 32959
413
testCZ test 32620
414
Základná škola Muránska Dlhá Lúka č.321 32537
415
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 32453
416
Grădinița Numărul 239, București București 32382
417
Острозький ліцей №2 Острог 32300
418
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
419
ОУ НИКОЛА ВАПЦАРОВ - ШИРОКА ЛЪКА Широка Лъка 32060
420
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
421
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 31838
422
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31826
423
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 31820
424
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
425
Херсонська гімназія №1 Херсон 31760
426
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
427
EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 31460
428
Algonquin Avenue Public School 31400
429
Súkromná základná škola, Tr. SNP 104, Košice Tr. SNP 104, Košice 31260
430
Spojená škola Spišská Stará Ves 31118
431
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
432
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
433
5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 30812
434
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30800
435
Escola Secundária Padre Alberto Neto Queluz 30800
436
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 30800
437
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30800
438
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30800
439
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30800
440
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
441
45 Київ 30800
442
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
443
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
444
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
445
ZŠ s MŠ Martina Hamuljaka Oravská Jasenica 141 02964 30444
446
Základná škola Júlie Bilčíkovej, Budkovce 355 Budkovce 30400
447
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
448
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 30400
449
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30400
450
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
451
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 30250
452
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
453
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 30200
454
Materská škola Zohor Zohor 30200
455
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
456
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30200
457
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
458
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
459
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
460
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
461
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 30200
462
Základná škola Mojmírova 98 Piešťany 30200
463
9ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 30200
464
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" - село МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, Община Смолян 30100
465
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
466
EB 1 Arganil Arganil 30100
467
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
468
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
469
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
470
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
471
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
472
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
473
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
474
Escola Joventut Callús 30000
475
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
476
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
477
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
478
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
479
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
480
Bellville Primary School Bellville 30000
481
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
482
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
483
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
484
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
485
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
486
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
487
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
488
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
489
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
490
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
491
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
492
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
493
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
494
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
495
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
496
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
497
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
498
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
499
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 30000
500
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
501
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
502
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
503
УВК ШГ38 Бишкек 30000
504
СОШ 47 Бишкек 30000
505
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
506
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
507
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
508
СОШ 77 Город Бишкек 30000
509
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
510
СОШ 54 Bishkek. 30000
511
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
512
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
513
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
514
Гимназия 2 Каракол 30000
515
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 30000
516
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
517
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
518
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
519
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
520
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
521
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
522
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
523
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 30000
524
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
525
Addo Primary School Addo 30000
526
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
527
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
528
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
529
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
530
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
531
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
532
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
533
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
534
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
535
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
536
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
537
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
538
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
539
Highbury Primary Cape Town 30000
540
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
541
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
542
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
543
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
544
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
545
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
546
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30000
547
Santa Creu Anglesola 30000
548
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
549
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
550
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
551
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
552
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
553
Школа UMKA School Алматы 30000
554
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
555
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
556
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
557
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
558
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
559
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
560
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
561
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
562
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
563
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
564
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
565
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
566
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
567
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
568
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
569
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
570
Základná škola Trebišov 30000
571
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
572
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
573
Materská škola Žehra 10 30000
574
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
575
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
576
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
577
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
578
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
579
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
580
Zssmš Margecany Margecany 30000
581
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
582
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
583
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 30000
584
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
585
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
586
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
587
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
588
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
589
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
590
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 30000
591
Colégio João Paulo II Braga 30000
592
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
593
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
594
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
595
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 30000
596
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
597
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
598
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
599
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
600
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
601
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
602
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
603
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
604
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
605
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
606
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
607
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
608
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
609
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
610
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
611
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
612
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30000
613
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
614
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
615
EB de Pombal Pombal 30000
616
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
617
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
618
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
619
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
620
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
621
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
622
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
623
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
624
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
625
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
626
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
627
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
628
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
629
SJKC Sin Hwa Parit Buntar Parit Buntar 30000
630
C.E.I.P. Nueva Extremadura El Batan (Cáceres) 30000
631
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
632
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
633
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
634
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
635
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
636
C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 30000
637
Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 30000
638
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 30000
639
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
640
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
641
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
642
Scoala Gimnaziala Nr.81 București 30000
643
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
644
Szkoła Podstawowa w Lipinkach Lipinki 30000
645
CEIP MIGUEL BORDONAU BURJASSOT 30000
646
ZŠ s MŠ J. A. Komenského Bratislava 30000
647
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
648
Școala Gimnazială Nr.2, orașul Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni, jud. Prahova 30000
649
Основно училище "Христо Ботев", с. Мосомище с. Мосомище, общ. Гоце Делчев, обл. Благоевград 30000
650
Чернігівська загальноосвітня школа І ступеня №25 Чернігівської міської ради Чернігівської області місто Чернігів 30000
651
ДГ №20 ВЕСЕЛИ ОЧИЧКИ - гр. ХАСКОВО Хасково 30000
652
ДГ № 3 ЗОРНИЦА - гр. ХАСКОВО Хасково 30000
653
ДГ № 17 ИГЛИКА - гр. ХАСКОВО Хасково 30000
654
№ 28 мектеп-лицей Түркістан 30000
655
19 ЖОББМ Уральск 30000
656
#17 ЖББ ОРТА МЕКТЕБІ Ақтау 30000
657
Школа-лицей №36 имени А. Тажибаева Кызылординская область ,Сырдарьинский район 30000
658
Δημοτικό σχολείο λουτρόπολης θερμής Λουτρόπολη Θέρμης Λέσβου 29956
659
Materská škola Obchodná 1241/27, 038 53 Turany 29848
660
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 29646
661
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
662
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 29316
663
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 29110
664
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 29094
665
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
666
Escola Carles III La Ràpita 28650
667
Ceip Francisco Valdés Don Benito 28030
668
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
669
Základná škola s materskou školou Ubľa 120 Základná škola s materskou školou Ubľa 120 27972
670
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
671
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
672
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
673
ОУ "СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ" С. АРДА село Арда 27600
674
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
675
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
676
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
677
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
678
CD Howe Public School Thunder Bay 26600
679
Materská škola Budkovce Budkovce 119 26600
680
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
681
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
682
Materská škola Východná Východná, okres Liptovský Mikuláš 26450
683
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
684
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
685
47 орта мектеп Қала 26400
686
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
687
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
688
Nesskóli Neskaupstaður 26100
689
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
690
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
691
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
692
Катеринівський ліцей Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області село Катеринівка 26000
693
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25999
694
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
695
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
696
1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 25800
697
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
698
ZŠ s MŠ Podzávoz Čadca 25800
699
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
700
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
701
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25600
702
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
703
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
704
Școala Gimnazială Nr. 2 Lugoj Lugoj 25600
705
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25600
706
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25500
707
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
708
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
709
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
710
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
711
Best School Grosswinternheim 25400
712
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
713
Escola Les Arrels Salt 25400
714
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
715
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
716
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
717
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 25400
718
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
719
13ο Νηπιαγωγείο Αγίας Βαρβάρας Αγία Βαρβάρα 25400
720
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΠΕΡΑΙΑΣ ΠΕΡΑΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 25400
721
ДГ № 18 ОСМИ МАРТ - гр. ХАСКОВО Хасково 25400
722
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
723
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
724
Základná škola v Lozorne Lozorno 25400
725
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
726
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25200
727
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
728
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
729
Engjaskóli Reykjavík 25200
730
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
731
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
732
C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 25200
733
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
734
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
735
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
736
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
737
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
738
Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 25200
739
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25200
740
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΔΗΜΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 25200
741
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑ 25200
742
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25200
743
ZŠ s MŠ Lúka 135 Lúka 25200
744
ZŠ Pohraničná Pohraničná 9, Komárno 25200
745
ДГ "ИЗВОРЧЕ" - с. МОМЧИЛОВЦИ село Момчиловци, община Смолян 25200
746
Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Chrobrego w Oławiel Oława 25200
747
ДГ №16 СЛАВЕЙЧЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 25200
748
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
749
Escola Catalunya Sabadell 25200
750
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25100
751
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
752
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
753
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25100
754
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
755
CEIP VICTORIA DÍEZ HORNACHUELOS 25100
756
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
757
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
758
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
759
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
760
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
761
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
762
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
763
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
764
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
765
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
766
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
767
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
768
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
769
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
770
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
771
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
772
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
773
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
774
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
775
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
776
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
777
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
778
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
779
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
780
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
781
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
782
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
783
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
784
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
785
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
786
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
787
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
788
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
789
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
790
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
791
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
792
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
793
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
794
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
795
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
796
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
797
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
798
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
799
Kozármislenyi Janikovszky Éva Általános Iskola Kozármisleny, Alkotmány tér 53. 7761 25000
800
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
801
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
802
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
803
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
804
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
805
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
806
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 25000
807
Swartberg Primary Caledon 25000
808
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
809
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
810
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
811
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
812
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
813
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
814
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
815
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
816
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
817
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
818
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
819
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
820
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
821
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
822
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
823
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
824
Fellaskóli Reykjavík 25000
825
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
826
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
827
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
828
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
829
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
830
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
831
19ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
832
Școala Gimnaziala,, Gheorghe Coman"Braesti. Județul Botoșani Comuna Brăești, jud Botoșani ni ni 25000
833
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
834
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
835
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
836
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
837
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
838
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
839
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
840
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
841
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
842
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
843
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
844
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
845
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
846
Средняя школа 21 Бишкек 25000
847
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
848
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
849
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
850
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
851
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
852
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
853
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
854
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
855
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
856
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
857
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
858
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
859
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
860
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
861
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
862
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
863
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
864
СОШ 21 Бишкек 25000
865
ЧОУ Образователни технологии София 25000
866
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
867
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
868
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 25000
869
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
870
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
871
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
872
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
873
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
874
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
875
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
876
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
877
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
878
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
879
ДГ Снежанка Ловеч 25000
880
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
881
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
882
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
883
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
884
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
885
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
886
Materská škola Kúty Kuty 25000
887
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
888
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
889
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
890
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
891
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
892
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
893
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
894
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
895
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
896
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
897
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
898
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
899
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
900
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
901
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
902
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
903
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
904
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
905
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
906
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
907
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
908
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
909
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
910
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
911
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
912
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
913
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
914
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
915
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
916
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
917
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
918
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
919
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
920
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
921
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
922
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
923
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
924
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
925
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
926
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
927
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
928
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
929
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
930
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
931
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
932
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
933
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
934
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
935
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
936
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
937
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
938
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
939
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
940
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
941
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
942
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
943
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
944
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
945
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
946
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
947
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
948
Academy Private School Cape Town 25000
949
Van Reede Primary 8 High street 25000
950
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
951
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
952
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
953
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
954
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
955
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 25000
956
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
957
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
958
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
959
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
960
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
961
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
962
CEIP Abdera Adra 25000
963
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
964
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
965
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
966
Academia Primary School Eersterivier 25000
967
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
968
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
969
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
970
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
971
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
972
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
973
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
974
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
975
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
976
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 25000
977
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
978
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
979
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
980
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
981
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
982
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
983
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
984
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
985
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
986
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
987
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
988
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
989
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
990
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
991
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
992
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
993
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
994
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25000
995
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
996
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
997
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
998
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
999
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1000
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1001
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1002
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1003
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1004
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1005
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1006
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1007
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1008
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1009
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1010
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1011
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1012
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1013
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1014
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1015
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1016
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1017
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1018
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1019
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1020
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1021
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1022
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1023
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1024
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1025
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1026
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1027
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1028
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1029
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
1030
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
1031
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
1032
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
1033
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
1034
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 25000
1035
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
1036
Szkoła Podstawowa im. Świętokrzyskich Partyzantów AK w Wielkiej Wsi Wielka Wieś 25000
1037
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
1038
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
1039
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
1040
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
1041
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
1042
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
1043
C.E.I.P. CERVANTES Espejo (Córdoba) 25000
1044
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
1045
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
1046
Alessia Primary Ingelheim 25000
1047
Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 25000
1048
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
1049
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
1050
"Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 25000
1051
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
1052
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
1053
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
1054
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
1055
Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 25000
1056
Emileen Primary Ingelheim 25000
1057
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
1058
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
1059
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
1060
Dante Alighieri Rosario 25000
1061
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
1062
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
1063
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
1064
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
1065
Gdynia International School Gdynia 25000
1066
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
1067
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
1068
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
1069
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
1070
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
1071
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
1072
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
1073
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
1074
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
1075
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
1076
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
1077
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
1078
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
1079
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
1080
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
1081
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
1082
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
1083
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
1084
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
1085
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
1086
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
1087
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
1088
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
1089
Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 25000
1090
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
1091
ȘCOALA LUCIENI 25000
1092
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
1093
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
1094
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
1095
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
1096
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
1097
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
1098
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
1099
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
1100
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
1101
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
1102
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
1103
Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 25000
1104
LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 25000
1105
Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 25000
1106
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
1107
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
1108
Przedszkole Publiczne nr 30 Tęczowa Wyspa Włocławek Włocławek 25000
1109
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
1110
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών ΣΕΡΡΕΣ 25000
1111
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1112
ZŠ Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 25000
1113
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1114
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1115
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1116
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
1117
EB Vicentes Pombal 25000
1118
Základná škola Gemerská Hôrka 92 Gemerská Hôrka 92 25000
1119
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1120
Súkromná materská škola Poprad 25000
1121
Základná škola Sveržov 52 Sveržov 52, 086 02 Gaboltov 25000
1122
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1123
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1124
Základná škola s materskou školou Komjatná Komjatná 25000
1125
Elva primary Ingelheim 25000
1126
18ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΟΚΤΟΝΟΥ 6 25000
1127
Grădinița cu Program Normal Nr 1 Balș Balș 25000
1128
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΑΤΣΟΓΛΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 25000
1129
Școala Gimnazială "Adrian Păunescu" -Pitești Pitesti 25000
1130
ДГ РОДОПЧАНЧЕ - СМОЛЯН Смолян 25000
1131
ДГ ДЕТЕЛИНА - ШИРОКА ЛЪКА с.Широка лъка 25000
1132
Școala Gimnazială Secusigiu Pecica, jud. Arad 25000
1133
G.P.N Nr. 1 Balș Balș 25000
1134
СУ "Св. Св. Кирил и Методий" Смолян 25000
1135
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΝΕΟΙ ΠΟΡΟΙ 25000
1136
Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka Leśniewo 25000
1137
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI FĂCĂENI 25000
1138
Вознесенська загальноосвітня школа І_ІІІ ст №7 Вознесенської міської ради Миколаївської області Вознесенск 25000
1139
Варюшинський ліцей Веселинівської селищної ради c.Варюшине 25000
1140
Mokykla Vilnius 25000
1141
Личківський ліцей Личківської сільської ради Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл. Личкове 25000
1142
Tiszalúci Arany János Általános Iskola Tiszalúc 25000
1143
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 25000
1144
Острозький ліцей №3 Острозької міської ради Рівненської області м.Острог вул. Івана Вишенського 3а 25000
1145
Степківська філія Ківшоватського опорного ліцею Степок 25000
1146
Чаусівський ліцей Синюхино-Брідської сільської ради Первомайського району Миколаївської області Чаусове 25000
1147
ДГ №21 "ВИХРОГОНЧЕ" - гр. ХАСКОВО Хасково 25000
1148
ДГ №15 СЛЪНЦЕ - гр. ХАСКОВО Хасково 25000
1149
Комунальний заклад"Ліцей імені Тараса Шевченка Кропивницької міської ради" місто Кропивницький 25000
1150
36.Ә.Тәжібаев атындағы мектеп-лицейі Қызылорда облысы. Сырдария ауданы 25000
1151
Alba Iulia, Școala Gimnaziala ,,Ion Agârbiceanu" Alba Iulia 25000
1152
47 орта мектеп Тараз қаласы 25000
1153
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
1154
Kingsway Park Public School 25000
1155
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
1156
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
1157
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
1158
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
1159
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1160
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
1161
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
1162
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
1163
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
1164
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1165
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
1166
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
1167
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
1168
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
1169
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1170
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 25000
1171
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
1172
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
1173
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
1174
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
1175
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
1176
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
1177
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
1178
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
1179
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
1180
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
1181
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
1182
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
1183
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
1184
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
1185
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
1186
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
1187
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
1188
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
1189
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
1190
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
1191
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
1192
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
1193
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
1194
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
1195
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
1196
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
1197
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
1198
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1199
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
1200
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
1201
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
1202
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
1203
ZŠ Obyce Obyce 25000
1204
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
1205
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
1206
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
1207
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
1208
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
1209
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
1210
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
1211
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
1212
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
1213
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
1214
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
1215
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
1216
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
1217
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
1218
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
1219
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
1220
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
1221
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
1222
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
1223
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
1224
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
1225
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
1226
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
1227
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
1228
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
1229
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
1230
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
1231
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
1232
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
1233
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
1234
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
1235
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
1236
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
1237
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
1238
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
1239
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
1240
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
1241
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
1242
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
1243
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
1244
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
1245
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
1246
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 25000
1247
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
1248
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 25000
1249
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
1250
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
1251
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
1252
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
1253
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
1254
Midgard School Kyiv 25000
1255
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
1256
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
1257
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
1258
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 25000
1259
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1260
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
1261
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
1262
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
1263
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
1264
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
1265
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
1266
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
1267
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
1268
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
1269
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
1270
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1271
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
1272
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
1273
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 25000
1274
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
1275
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
1276
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
1277
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
1278
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
1279
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
1280
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
1281
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
1282
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 25000
1283
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
1284
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
1285
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
1286
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
1287
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
1288
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
1289
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
1290
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
1291
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1292
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
1293
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
1294
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
1295
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
1296
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
1297
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
1298
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
1299
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
1300
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
1301
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1302
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
1303
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
1304
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
1305
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
1306
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
1307
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
1308
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
1309
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1310
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
1311
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
1312
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
1313
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
1314
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
1315
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
1316
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
1317
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
1318
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
1319
Заставнівська гімназія Заставна 25000
1320
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
1321
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
1322
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
1323
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
1324
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
1325
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
1326
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
1327
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
1328
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
1329
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
1330
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
1331
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
1332
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
1333
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
1334
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
1335
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
1336
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
1337
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
1338
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
1339
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
1340
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
1341
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
1342
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
1343
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
1344
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
1345
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
1346
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
1347
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
1348
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 25000
1349
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
1350
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
1351
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
1352
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
1353
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
1354
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
1355
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
1356
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
1357
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
1358
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
1359
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
1360
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
1361
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
1362
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
1363
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
1364
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
1365
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
1366
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
1367
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
1368
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 25000
1369
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
1370
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
1371
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
1372
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
1373
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
1374
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
1375
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
1376
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
1377
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
1378
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
1379
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
1380
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
1381
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
1382
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
1383
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
1384
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
1385
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
1386
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
1387
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
1388
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
1389
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
1390
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
1391
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
1392
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
1393
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
1394
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
1395
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
1396
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
1397
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
1398
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
1399
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
1400
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
1401
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
1402
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
1403
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1404
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
1405
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
1406
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
1407
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
1408
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
1409
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
1410
C.D Santa María Micaela Granada 25000
1411
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1412
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
1413
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
1414
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
1415
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
1416
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
1417
CEIP Puente Real Badajoz 25000
1418
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
1419
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
1420
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
1421
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
1422
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
1423
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
1424
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
1425
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
1426
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
1427
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
1428
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
1429
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
1430
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
1431
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
1432
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1433
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
1434
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1435
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
1436
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
1437
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
1438
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
1439
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
1440
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
1441
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
1442
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
1443
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
1444
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
1445
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
1446
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
1447
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
1448
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
1449
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
1450
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
1451
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
1452
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
1453
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
1454
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
1455
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1456
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
1457
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
1458
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
1459
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
1460
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
1461
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
1462
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
1463
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
1464
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
1465
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
1466
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
1467
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
1468
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
1469
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
1470
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
1471
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
1472
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
1473
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
1474
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
1475
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
1476
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
1477
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
1478
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
1479
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
1480
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1481
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1482
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1483
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1484
Біловізький ліцей Рокитнівської селищної ради Біловіж, вул. Центральна 25000
1485
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1486
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1487
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
1488
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
1489
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
1490
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1491
Гірський НВК с. Гірське 25000
1492
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1493
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1494
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1495
ЗОШ№3 Рівне 25000
1496
Materská škola Štrba Štrba 25000
1497
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1498
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1499
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1500
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1501
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1502
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1503
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
1504
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1505
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1506
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1507
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
1508
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1509
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1510
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
1511
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1512
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1513
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
1514
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1515
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1516
Березинський НВК пгт Березине 25000
1517
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1518
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1519
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1520
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1521
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
1522
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1523
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
1524
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1525
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1526
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1527
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1528
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
1529
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1530
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
1531
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1532
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
1533
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
1534
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
1535
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
1536
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
1537
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
1538
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1539
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
1540
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
1541
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
1542
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
1543
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
1544
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1545
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
1546
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
1547
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
1548
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
1549
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1550
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
1551
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1552
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1553
Székesfehérvári Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és AMI Székesfehérvár 25000
1554
Școala Gimnaziala "Nicolae Caraș " Ciupercenii Noi, Dolj Ciupercenii Noi, Dolj 25000
1555
Amor de Dios CÁDIZ 24988
1556
Școala Gimnazială nr 24 Timișoara Timișoara 24603
1557
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1558
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1559
Základná škola Záhradné 23980
1560
Unidad Educativa Pedro Fermín Cevallos Manta 23720
1561
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1562
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1563
AE Góis Góis 23510
1564
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 23490
1565
Colegiul Național Mihai Eminescu y Iasi 23200
1566
Spojená škola Bratislava 22989
1567
Základná škola Levoča 22780
1568
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 22283
1569
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1570
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1571
Nume Scoala Test TestO 20800
1572
MŠ pri ZŠ Poprad 20800
1573
Súkromná spojená škola Košice 20800
1574
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1575
GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL ȘI PROGRAM PRELUNGIT MISH-MASH, ORASUL BAICOI Baicoi 20800
1576
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1577
1ο Δημοτικό Πλαγιαρίου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20600
1578
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1579
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20500
1580
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1581
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1582
ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 20500
1583
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1584
Оржівський ліцей смт. Оржів 20400
1585
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1586
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1587
Základná škola s materskou školou Dedinka Dedinka 142 20400
1588
Základná škola Závadka 195 20400
1589
Základná škola Dunajská Streda 20400
1590
Materská škola Košice 20400
1591
Liceul Tehnologic Constantin Filipescu Caracal 20300
1592
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1593
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1594
ThinkGlobal Рівне 20200
1595
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1596
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20200
1597
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20200
1598
Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie Częstochowa 20200
1599
ΕΝΕΕΓΥΛ Κατερίνης ΚΑΤΕΡΙΝΗ 20200
1600
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1601
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1602
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1603
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1604
Základná škola Harmanec 10, 976 03 Harmanec 20100
1605
Капустинський ліцей Синівської сільської ради Сумської області вулиця Беївська, 1 с. Капустинці Роменський район Сумська область 20100
1606
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1607
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1608
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1609
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1610
grape bajkalska 22 20100
1611
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20100
1612
przedszkole 125 Warszawa 20100
1613
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1614
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1615
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1616
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1617
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1618
школа №248 Tashkent 20000
1619
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1620
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1621
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1622
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1623
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1624
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1625
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1626
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1627
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1628
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1629
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1630
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1631
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1632
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1633
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1634
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1635
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1636
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1637
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1638
test test 20000
1639
test test 20000
1640
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1641
Lemland International School Lemland 20000
1642
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1643
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1644
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1645
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1646
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1647
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1648
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1649
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1650
test test 20000
1651
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1652
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1653
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1654
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1655
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1656
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1657
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1658
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1659
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1660
Test School Test 20000
1661
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1662
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1663
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1664
Materská škola Žehra 10 20000
1665
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1666
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1667
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1668
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1669
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1670
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1671
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1672
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1673
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1674
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1675
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1676
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1677
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1678
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1679
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1680
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1681
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1682
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1683
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1684
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1685
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1686
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1687
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1688
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1689
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1690
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1691
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1692
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1693
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1694
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1695
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1696
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1697
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1698
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1699
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1700
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1701
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1702
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1703
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1704
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1705
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1706
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1707
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1708
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1709
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1710
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1711
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1712
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1713
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1714
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1715
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1716
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1717
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1718
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1719
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1720
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1721
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1722
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1723
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1724
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1725
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1726
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1727
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1728
Zăvoi, Școala Gimnazială Zăvoi 20000
1729
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1730
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1731
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1732
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1733
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1734
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1735
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1736
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1737
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1738
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1739
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1740
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1741
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1742
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1743
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1744
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1745
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1746
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1747
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1748
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1749
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1750
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1751
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1752
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1753
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1754
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1755
La Salle San Rafael Madrid 20000
1756
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1757
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1758
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1759
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1760
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1761
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1762
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1763
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1764
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1765
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1766
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1767
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1768
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1769
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1770
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1771
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1772
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1773
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1774
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1775
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1776
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1777
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1778
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1779
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1780
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1781
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1782
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1783
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1784
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1785
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1786
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1787
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1788
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1789
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1790
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1791
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1792
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1793
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1794
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1795
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1796
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1797
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1798
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1799
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1800
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1801
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1802
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1803
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1804
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1805
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1806
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1807
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1808
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1809
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1810
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1811
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1812
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1813
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1814
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1815
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1816
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1817
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1818
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1819
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1820
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1821
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1822
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1823
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1824
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1825
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1826
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1827
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1828
2020: Stone House Elliot 20000
1829
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1830
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1831
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1832
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1833
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1834
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1835
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1836
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1837
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1838
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1839
гімназія симоненка львів 20000
1840
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1841
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1842
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1843
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1844
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1845
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1846
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1847
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1848
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1849
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1850
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1851
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1852
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1853
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1854
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1855
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1856
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1857
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1858
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1859
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1860
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1861
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1862
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1863
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1864
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1865
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1866
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1867
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1868
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1869
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1870
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1871
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1872
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1873
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1874
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1875
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1876
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1877
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1878
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1879
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1880
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1881
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1882
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1883
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1884
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1885
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1886
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1887
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1888
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1889
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1890
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1891
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1892
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1893
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1894
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1895
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1896
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1897
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1898
Маловисківський ліцей імені Г.М.Перебийноса Мала Виска 20000
1899
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1900
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1901
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1902
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1903
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1904
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1905
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1906
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1907
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1908
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1909
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1910
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1911
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1912
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
1913
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1914
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1915
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1916
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1917
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
1918
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1919
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1920
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1921
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1922
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1923
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1924
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1925
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1926
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1927
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
1928
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1929
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1930
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1931
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
1932
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1933
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1934
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1935
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1936
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
1937
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1938
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
1939
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
1940
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1941
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1942
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1943
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1944
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1945
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1946
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1947
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1948
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1949
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1950
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1951
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1952
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
1953
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1954
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1955
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1956
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1957
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1958
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1959
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1960
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1961
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1962
KIMBI Óvoda Budapest 20000
1963
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
1964
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1965
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1966
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1967
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1968
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1969
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1970
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1971
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1972
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1973
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1974
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1975
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
1976
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1977
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1978
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1979
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1980
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1981
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1982
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1983
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1984
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1985
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1986
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1987
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1988
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1989
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1990
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1991
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1992
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1993
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1994
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1995
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1996
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1997
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1998
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1999
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
2000
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
2001
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
2002
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
2003
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
2004
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
2005
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
2006
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
2007
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
2008
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
2009
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
2010
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
2011
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
2012
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
2013
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
2014
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
2015
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
2016
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
2017
Обтівський ліцей с Обтове 20000
2018
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
2019
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
2020
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
2021
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
2022
Materská škola Holčíkovce 20000
2023
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
2024
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
2025
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
2026
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
2027
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
2028
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
2029
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
2030
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
2031
Základná škola Košice 20000
2032
ЗОШ№3 Рівне 20000
2033
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
2034
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
2035
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
2036
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
2037
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
2038
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
2039
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20000
2040
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
2041
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
2042
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
2043
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
2044
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2045
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
2046
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
2047
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
2048
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
2049
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
2050
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
2051
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
2052
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
2053
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
2054
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
2055
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
2056
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
2057
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
2058
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
2059
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2060
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
2061
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
2062
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
2063
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
2064
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
2065
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
2066
Одеський НВК № 84 м. Одеса 20000
2067
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
2068
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
2069
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
2070
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
2071
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
2072
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
2073
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
2074
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
2075
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
2076
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
2077
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
2078
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
2079
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
2080
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
2081
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
2082
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
2083
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 20000
2084
2020: Stone House Elliot 20000
2085
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
2086
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 20000
2087
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
2088
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 20000
2089
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
2090
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
2091
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
2092
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
2093
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
2094
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 20000
2095
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 20000
2096
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
2097
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
2098
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
2099
Первомайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Первомайск 20000
2100
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
2101
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
2102
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20000
2103
Základná škola Ilava 20000
2104
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
2105
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
2106
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 20000
2107
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
2108
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
2109
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
2110
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
2111
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
2112
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
2113
Základná škola, Fábryho 44, Košice